Rustykalny plener ślubny w okolicach Krakowa

Posted on marzec 1, 2017

Rustykalny plener ślubny w okolicach Krakowa? Gdy po raz pierwszy usłyszałam to zdanie miałam totalną pustkę w głowie. Gdzie u licha zrobić taki plener? W sumie teraz jest bardzo modne to słowo ale jak zrobić taki plener aby rzeczywiście taki był? Na dodatek wiedzieliśmy, że Asia i Mateusz mieli już konkretną wizję w głowie i nie chcieliśmy zawieść ich oczekiwań. Ich niepowtarzalny ślub, który był cudowny również znacząco podnosił poprzeczkę.

Na szczęście nie było tak źle, ponieważ nasza wspaniała para młoda miała już upatrzone takie miejsce. Były to cudowne łąki tuż nieopodal ich miejsca ślubu. Z wypiekami na twarzach wyczekiwaliśmy idealnej pogody. Po kilku próbach udało się wstrzelić w okno pogodowe. I voila. Mogliśmy działać. Kiedy tam jechaliśmy nawet nie spodziewałam się, że będzie tam tak fantastycznie. Wyobrażałam sobie zwykłą łąkę. Na miejscu zastaliśmy całe połacie polan pokrytych bardzo wysoką trawą. Szczęścia dopełniał lekki wietrzyk, który wprawiał w ruch trawy, co dawało na prawdę super efekt. Przed plenerem Asia zwierzyła mi się, że bardzo chciałaby mieć kilka zdjęć w polu maków. Niestety mimo odpowiedniej pory nie sądziłam, że uda nam się spełnić jej życzenie. Jednak szczęście dopisało nam i tym razem, ponieważ tuż obok trawiastych polan znaleźliśmy łąkę z dość dużą ilością pożądanych kwiatów. Asia aż podskoczyła z radości.

Wiedzieliśmy, że tego dnia wszystko nam się uda i tak też było. Począwszy od pary super modelów, których nie trzeba było do niczego zachęcać, poprzez super pogodę a skończywszy na pięknym otoczeniu. Nie mogliśmy chcieć więcej od tego dnia. Teraz tylko pozostało na zrobić pięknie zdjęcia i sukces gotowy.

Bardzo serdecznie chcielibyśmy Was zaprosić na jeden z naszych ulubionych plenerów ślubnych w ubiegłym roku. Jest naturalnie, rustykalnie, pięknie i po prostu fantastycznie. Miłego oglądania !!!

Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygladał rustykalny ślub Asi i Mateusz kliknijcie tutaj.
Zdjęcia: Fototikka

Miejsce: Kraków Valley Golf Club

 

plener ślubny Kraków zdjęcia ślubne Kraków sesja ślubna w Krakowie plener ślubny w Krakowie rustykalny plener ślubny w okolicach Krakowa naturalna sesja ślubna plener ślubny na łonie natury plener ślubny inspiracje sesja ślubna inspiracje naturalny plener ślubny plener ślubny Kraków okolice sesja ślubna Krakow okolice sesja ślubna na łonie natury rustykalny plener ślubny w okolicach Krakowa plener ślubny na łące miejsce na plener ślubny Kraków miejsce na sesję ślubną Kraków najlepsze miejsce na sesję ślubną najlepsze miejsce na plener ślubny rustykalny-plener-slubny rustykalna sesja ślubna boho plener ślubny boho sesja ślubna rustykalny plener ślubny w okolicach Krakowa rustykalny plener ślubny w okolicach Krakowa romantyczny plener ślubny romantyczna sesja ślubna trendy ślubne 2018 najpiękniejsza sesja plenerowa najpiękniejszy plener ślubny klimatyczny plener ślubny klimatyczna sesja ślubna piękne miejsca na plener ślubny piękne miejsce na sesję ślubną rystykalny plener ślubny w okolicach Krakowa rustykalny plener ślubny w okolicach Krakowa wyjątkowa sesja ślubna wyjątkowy plener ślubny wyjątkowe zdjęcia ślubne oryginalny plener ślubny oryginalna sesja ślubna

 

Gorąco zachęcamy do pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza 🙂

 

 

6 komentarzy

 1. Dominik
  02/03/17

  Jestem na zakupach. Siedzę w biedronce pomiędzy regałami i z zapartym tchem podziwiam to zwiewne plenerowe dzieło.
  Jak zwykle mistrzostwo w waszym wykonaniu! 🙂 dobra lecę po pomidory…

  Reply
 2. Anna Łukasiewicz
  03/03/17

  Co za piękna sesja, uwielbiam taką oprawę. Sukienka panny młodej przepiękna.

  Reply
 3. Piotrek S
  03/03/17

  Czuć lato, czuć ogromne uczucie! Przepiękne miejsce wybraliście i fajnie je wykorzystaliście. Super!

  Reply
 4. Jagoda
  05/03/17

  Piękny plener, urozmaicone kadry, super!

  Reply
 5. Hubert
  02/05/17

  Bardzo ładny plener! Piękne światło, cudowna para, świetne kolory!

  Reply
 6. Karolina
  26/07/17

  Gdzie takie piękne miejsce?
  Może i ja skorzystam przy swojej sesji ślubnej :>

  Reply

Leave a Reply