Polsko-szkockie wesele w Hotelu Kossak

Posted on maj 15, 2017

Lubimy wyzwania. Ślub międzynarodowy z pewnością do nich należy. Jeżeli dochodzi do tego ślub znajomej – presja staje się większa. Ale może od poczatku…

Kiedy Asia zgłosiła się do nas i opowiedziała o swoich ślubnych planach, wiedzieliśmy, że zapowiada się coś wyjątkowego. Razem z Chrisem postanowili zorganizować polsko-szkockie wesele w Hotelu Kossak. Połączenie dwóch kultur z pewnością nie było dla nich łatwe ale udało im się to znakomicie.

Było wiele wzruszeń, śmiechu i dobrej zabawy.

Poniżej kilka słów od młodych o nich samych oraz o tym Wielkim Dniu.

Jak się poznaliśmy

Wkrótce minie 10 lat od naszego pierwszego spotkania w pubie w Edynburgu. Asia pracowała tam jako barmanka podczas studenckich wakacji, Chris był stałym bywalcem. Moglibyśmy rozmawiać godzinami o tym jak się poznaliśmy i ile radości mieliśmy od samego początku naszej znajomości – z Chrisem nie da się nudzić, zawsze udaje mu się mnie rozśmieszyć (Asia).

Dzień naszego ślubu

Był to wspaniały dzień, od samego początku do końca. Zaczęło się od wspólnych przygotowań w Hotelu Kossak, który może poszczycić się chyba najwaspanialszym widokiem na Wawel i Wisłę. Potem już tylko 4 godziny makijażu i fryzjer i byłyśmy gotowe. Dla porównania chłopaki uwineli się w niecałe pół godziny i korzystając z pięknej pogody, wyszli na spacer do kościoła. Wszyscy oglądali się za ich kolorowymi kiltami w szkocką kratę, który stanowił dość niecodzienny widok dla krakowskich przechodniów.

Kościół Św. Franciszka z Asyżu w Krakowie był Asi zawsze bliski a dzięki błogosławieństwu Ojca Marcina, była to najwspaniajsza ceremonia jaką para młoda mogła sobie wymarzyć.

Jakby tego było mało, szkocki dudziarz grając tradyjcyjną melodię wyprowadził nas z kościoła, przyprawiając zgromadzonych o gęsią skórkę.

No i wesele… Było to oficialnie najlepsze wesele!

Hotel Kossak – absolutnie wyjątkowe miejsce!

Nasi goście weselni byli wspaniali – nasze rodziny i przyjaciele z całego świata świętowali z nami do samego rana.

Gdybyśmy mogli to powtórzyć… chcielibyśmy przeżywać to każdego dnia!

Nasi fotografowie

Nie wyobrażamy sobie innych fotografów na naszym ślubie. Wielkie dzięki dla Doroty i Adama za 14 godzinne fotografowanie z ciągłym uśmiechem. Atmosfera tego wyjątkowego dnia jest w uwieczniona w każdym zdjęciu. Jesteście świetni, i bardzo cenimy waszą pracę!

Ciekawych jak pieknie może wygladać plenerowy ślub w Krakowie zachęcamy do kliknięcia w link.

 

Fotograf : Fototikka

Miejsce ceremonii: Hotel Kossak

 

Hotel Kossak Hotel KossakHotel Kossakprzygotowania Pani Młodejbuty ślubnesuknia ślubna fryzura ślubnafryzjer ślubnyprzygotowania Pani Młodej makijaż ślubnyprzygotowania Pani Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Pana Młodego portret Pana Młodego portret Pana Młodego ubieranie Pana Młodego ubieranie Pana Młodego ubieranie Pana Młodego szkockie przygotowania ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Panny Młodej ślubne zdjęcie grupowe polsko-szkockie weseleHotel Kossak Hotel Kossak szkocki ślub szkocki ślubszkocki ślubkilt ślub w Krakowie ślub w Krakowieszkocki ślub polsko-szkocki ślubślub w Krakowie polsko-szkocki ślub wejście do kościoła wejście do kościołapolsko -szkoci ślubfirst look first look suknia ślubna szkocki ślubobrączki ślubne przysięga ślubnaprzysięga ślubna obrączki ślubne polsko-szkocki ślub pierwszy pocałunek polsko-szkocki ślub polsko-szkocki ślub polsko-szkocki ślub wyjście z Kościoła szkock ślubwyjście z Kościoła wyjście z Kościoła życzenia ślubne życzenia ślubne portret Pani Mlodej życzenia ślubne Hotel Kossak Hotel Kossak Hotel Kossak dodatki ślubneHotel Kossak szkockie weseleżyczenia ślubne dodatki ślubne polsko-szkockie wesele Hotel KossakHotel Kossak Hotel Kossak toast ślubny fotograf ślubny Krakówżyczenia ślubneHotel Kossak życzenia ślubne życzenia ślubneżyczenia ślubne życzenia ślubne życzenia ślubne Hotel Kossakżyczenia ślubne życzenia ślubne przemowy ślubne przemowy ślubne szkockie weseletoast ślubny dodatki ślubnepolsko-szkockie wesele kilt Hotel Kossak polsko-szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele width= szkockie wesele pierwszy taniec Hotel Kossak wesele Kraków zdjęcia ślubne Kraków szkockie wesele suknia ślubnapolsko-szkockie wesele szkockie wesele polsko-szkockie wesele wesele KrakówHotel Kossak polsko-szkockie wesele zdjęcia ślubne Krakówpolsko-szkockie weselewesele Kraków zdjęcia ślubne Krakówpolsko-szkockie wesele oczepiny oczepiny oczepiny polsko-szkockie wesele polsko-szkockie weseleszklanka wody szklanka wody polsko-szkockie wesele polsko-szkockie wesele polsko-szkockie wesele

8 komentarzy

 1. Iza
  22/05/17

  Wspaniale! Świetny materiał, dynamiczny, pełen akcji, tak jak lubię najbardziej!

  Reply
 2. Ola
  22/05/17

  Świetne! Od zatrzęsienia ciekawych, przykuwających uwagę kadrów!

  Reply
 3. Hubert Pszenniak
  22/05/17

  Petarda! Świetny reportaż

  Reply
 4. Szpyrki
  23/05/17

  Piękny reportaż! Mnóstwo niebanalnych i ciekawych kadrów, dużo sie dzieje. Gratulacje!

  Reply
 5. Marta
  29/05/17

  Piękne! Nie mogę się napatrzeć!

  Reply
 6. Szymon Olma
  06/06/17

  Bardzo dobry materiał, mega dobrze opowiedziana historia !

  Reply
 7. Voyteck
  06/06/17

  swietne zdjecia, brawo!

  Reply
 8. Michał
  06/06/17

  Świetny materiał, 200% zaangażowania <3

  Reply

Leave a Reply