Wesele na Śląsku

Planując swój ślub na Ślasku nie zawsze musimy być ograniczeni do wnętrz pokopalnianych. Teren ten charakteryzuje się dużą różnorodnością lokali. Od fanów industrialnych wnętrz, poprzez pałace, eleganckie restauracje na klimatycznych kompleksach folwarczno-jarmarcznych kończąc. Do tej ostatniej grupy zalicza się właśnie gospoda u Wrochema. Zaadaptowana stara masztalnia oferuje bardzo klimatyczne i wyjątkowe wnętrza. Dodatkowym atutem tego lokalu jest piękny i duży ogród oraz mini zoo, które jest z pewnością nie lada atrakcją dla najmłodszych.

Najpiękniejszy kościół na Śląsku

Ślub Justyny i Krzyśka odbył się w jednym z najpiękniejszych kościołów w jakim mieliśmy okazję być. Monumentalność, prostota i symetria Kościoła św. Józefa w Zabrzu zachwyca. Dopełnnieniem ideału są olbrzymie okna z witrażami, dzięki którym wpada cudowne światło. Móc otografować w takim kościele to czysta przyjemność.

Justyna i Krzysiek – ogień i woda

To para potwierdzająca w 100 %, że przeciwieństwa się przyciągają.
Ona: zodiakalny skorpion. Lubi mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Perfekcjonistka w każdym calu. Działa pod wpływem impulsu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Fanka Edyty Górniak, Shakiry i aperola.
On to typowy koziorożec. Uczciwy, lojalny, dobroduszny. Człowiek z zasadami. Fan Męskiego Grania, Górnika Zabrze i złotego trunku z bąbelkami.
Łączy ich pasja do podróży i dobrej kuchni.
Mimo, iż chodzili razem do tej samej szkoły, poznali sie znacznie później. Można powiedzieć, że historia ich miłości pachnie truskawkowym ciastem a jak smakuje zobaczcie sami.

Protected Area

This content is password-protected. Please verify with a password to unlock the content.

WYJDŹ