Oryginalne miejsce na ślub

Ostatnio panuje moda na zorganizowanie wesela w jak najbardziej oryginalnym miejscu. Przeszliśmy już przez wesele w stodole, ślub w ogrodzie oraz klimatyczne wesele w szybie kopalnianym. Pary młode szukają coraz to nowych miejsc. Justyna i Robert postawili na lokal mocno ziązany z historią ich miasta.

Wesele na Kopcu Kościuszki

Z pewnością klimatycznych miejsc w Krakowie nie jest mało. Samo Stare Miasto jak i Kazimierz mogą poszczycić się uroczymi uliczkami, pięknymi kamieniczkami oraz klimatycznymi piwniacami w których można przesiadywać wraz ze zajomymi sącząc piwo i rozmawiając do rana.

Jeśli jednak szukamy czegoś wyjątkowego i z historią w tle niemożemy wybrać inaczej. Kopiec Kościuszki to piękne miejsce oferujące zabytkowe wnętrza starych fortyfikacji. Znajduje się on na wzgórzu bł. Bronisławy w zachodniej części Krakowa. Dodatkowym atutem miejsca jest możliwość wyjścia na sam kopiec z którego możemy zobaczyć panoramę na cały Kraków a jeśli sprzyja nam pogoda to również na Tatry.

Justyna i Robert

Poznali się u znajomych. Jak mówi sama Justyna nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia, gdyż zakochali się w sobie dopiero podczas swego drugiego spotkania:). To para wspaniałych, wiecznie uśmiechniętych i bardzo pozytywnie zakręconych ludzi. Łączy ich miłość do sportu, głównie siatkówki w którą bardzo lubią grać oraz cała masa przyjaciół . Uwielbiają podróże i spędzanie czasu razem. Ich tradycją stał się coroczny wyjazd do Czech na festiwal Colours of Ostrava, gdzie mogą zawsze poznać nowych, ciekawych ludzi.

 

 

 

Protected Area

This content is password-protected. Please verify with a password to unlock the content.

WYJDŹ