C

Chochołowy Dwór Jerzmanowice I Wesele pod Krakowem

Fotograf Ślubny Kraków?

My mówimy na to bardzo proszę! Uwielbiamy pracować lokalnie. Okolice Krakowa mają tyle do zaoferowania jeśli chodzi o piękne sale ślubne. Nie wynika to, broń Boże, z niechęci do podróżowania. Wprost przeciwnie. Wyjazdy to zawsze poznawanie nowych kultur i zwyczajów, piękne i nieodkryte dotąd miejsca na ślub. Jednym słowem – przygoda! Jednakże te okoliczne ślubne sale w Małopolsce darzymy niesłabnącą w czasie sympatią. Do takich z pewnością należy Chochołowy Dwór Jerzmanowice. Idealne miejsce na rustykalne wesele pod Krakowem. Jego wystrój można by określić jako elegancki folklor.

Wesele Ani i Łukasza było jednym z długo przez nas oczekiwanych. Tony pozytywnych wibracji już na pierwszym spotkaniu ponad rok przed ślubem. To mogło oznaczać tylko jedno. Dla takich ślubów robimy to co robimy. One dają nam wiarę w miłość i nadają sens naszym fotograficznym zmaganiom z całą materią około-ślubną. Nasi Młodzi postawili na elegancję ale w luźnej rustykalnej osnowie.

Chochołowy Dwór Jerzmanowice – idealne miejsce na rustykalne wesele z klasą

Chochołowy Dwór Jerzmanowice to hotel, którego mocno góralski i rustykalny charakter wkomponowano w przestrzenie bardzo eleganckie. Ślub na Podhalu ale pod Krakowem?! Coś w tym jest… Po przekroczeniu progu Chochołowego Dworu czujemy się jak w luksusowym hotelu z widokiem na Tatry. Podhalańską panoramę zastępuje jednak dzielnie widok na park krajobrazowy Dolinki Krakowskie, który, notabene, jest idealnym miejscem by zorganizować na jego terenie plener ślubny choćby taki kilkuminotowy.

Przepiękny widok z Chochołowego Dworu idealnie pasuje do całego otoczenia. Otwarty, przestronny ogród z widokiem na zachód pozwala gościom poczuć się jak na plenerowym weselu a nam dał szansę na krótkie 10 min z naszą parą i zachodzącym słońcem w tle. Bo oryginalny plener ślubny nie musi trwać długo. Jego krótka kilkuminutowa forma w dzień ślubu to świetny pomysł na odskocznię od weselnego harmonogramu. To czas na uchwycenie niepowtarzalnych emocji jakie pojawiają się w tym wyjątkowym dniu.

Świetna oprawa florystyczna, drewniana architektura hotelu i delikatne, rustykalne dekoracje ślubne. To wszystkie składowe rustykalnego wesela w Chochołowym Dworze.

Przepis na idealne wesele

Łukasz i Ania po raz kolejny pokazali nam jak niewiele trzeba, żeby zorganizować idealne przyjęcie weselne. Bo wymarzony ślub to dla wielu Panien Młodych przede wszystkim piękne ślubne dekoracje, sala weselna itp. Najważniejszym jednak czynnikiem, bez którego to całe wydarzenie jest zaledwie namiastką tego czym mogło by być, są ludzie. To oni robią przysłowiową robotę. Kiedy wracamy do domu po skończonej pracy i przy butelce Merlota z wypiekami na twarzy zgrywamy na dyski fotografie dopiero co powstałe, to na wspomnienie tej energii, której byliśmy świadkami kilka godzin wcześniej, wszystko w nas buzuje. To taki czas, który wyzwala w ludziach wszystko co piękne. Radość, miłość, smutek, wzruszenie, euforię. Ten nieskończony zapas uczuć to sekretny składnik do przepisu na idealne przyjęcie weselne.

 

Chochołowy Dwór Jerzmanowicerustykalne weselerustykalne weselerustykalny ślubdodatki ślubnebuty do ślubudodatki ślubnerustykalny ślubrustykalny ślubfotograf ślubnyfotograf ślubnyfotograf ślubny fotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny małopolskafotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska zdjęcia ślubnezdjęcia ślubne krakówzdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne kraków naturalne zdjęcia ślubnenaturalne zdjęcia ślubnenaturalne zdjęcia ślubnefotograf ślubny kraków reportaż ślubny reportaż ślubny kraków reportaż ślubny naturalne zdjęcia ślubnenaturalne zdjęcia ślubne naturalne zdjęcia ślubne naturalne zdjęcia ślubne fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków reportaż ślubny krakówreportą ślubny kraków reportaż ślubny krakówreportąż ślubny krakówreportaż ślubny reportaż ślubny reportaż slubny rustykalny ślubrustykalny ślub rustykalne weselerustykalne weselezdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny naturalne zdjęcia ślubne naturalne zdjęciia ślubne naturalne zdjęcia ślubne reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż slubny kraków reportaż ślubny chochołowy dwór rustykalny ślu chochołowy dwór rustykalne wesele chochołowy dwór ślub w chochołowym dworze wesele w chochołowym dworzedobre zdjęcia ślubne dobre zdjęcia ślubne dobre zdjęcia ślubne reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny rustykalny ślub chochołowy dwórrustykalny ślub chochołowy dwór rustykalny ślub chochołowy dwórrustykalne wesele chochołowy dwór rustykalne wesele chochołowy dwór rustykalne wesele chochołowy dwór ślub w krakowie ślub w krakowie ślub w krakowie wesele w krakowie wesele w krakowie wesele w krakowie chochołowy dwór chochołowy dwórchochołowy dwór rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne weseleślub w chochołowym dworze ślub w chochołowym dworze ślub w chochołowym dworze wesele w chochołowym dworze wesele w chochołowym dworze wesele w chochołowym dworze wesele w chochołowym dworze

Chochołowy Dwór Jerzmanowice

Inspiracja na ślub w plenerze? Zapraszamy do obejrzenia naszego mazurskiego reportażu. Siedlisko Kruklin ślub na Mazurach .Trzymajcie się mocno bo tam jest równie gorąco. Peace!

Comments

Ostro jedziecie z koksem! Z wpisu na wpis coraz wyższy poziom!

dobra historia, wiele super mocnych kadrów!

Ale to się dobrze ogląda. Myślisz absolutnie poza szablonem, widzisz więcej niż oko jest w stanie ogarniać. Brawo – wielkie brawo !

Biorę Was na moje następne weselę ;D
Kawał dobrej roboty ???

ja się tak nie bawię! albo i bawię! bo tak lubie tu zaglądać, tak neiprzeciętnie, tak lekko i tak pięknie <3

Artystyczny autorski reportaż ślubny. Robicie to cholernie dobrze! Kłaniam się!

Przepiękny reportaż ślubny! Ahh – takie śluby to skarb!

Wspaniały reportaż 🙂 Jesteście niesamowici uwielbiam!

Boria Borys Przemysłowy

Fajny lokalny naoczny świadek z aparatem w ręku ( przy oku). Bardzo fajne kompozycje i historie ułożone ( nie na kolanie). Podoba mi się!

Świetna robota! Gratulacje Dorota i Adam! Kawał dobrego reportażu:) Miło będzie do niego wracać.

Wspaniała robota! Esencja dobrego reportażu! <3

Fajowe klaty:) ściski !

Robaczki, rewelacja !! Tak powinien wyglądać każdy reportaż !! Gratkiiiiiiii

Tak dobre że nie wiem co powiedzieć

Jak zawsze mega petarda, blisko i treściwie, zazdroszczę materiału

Świetny reportaż! Widać wasze wrażliwe oko, które zawsze mnie inspiruje!

Add Your Comment

WYJDŹ