Folwark Wiązy i Rustykalne wesele

Był to zdecydowanie jeden z Tych ślubów. Tych, po których oddychasz rękawami gdyż kumulacja ludzkich emocji na metrze kwardatowym idealnie współgra z częstotliwością nieoczekiwanych zwrotów akcji w weselnym harmonogramie. Swoboda z jaką ten dzień biegł do przodu w swoim szalonym, skądinąd, rytmie, to coś czego doświadczamy coraz częściej na polskich ślubach. Ale po kolei…

Zaufanie młodych

Ze strony Idy i Wiktora spotkała mnie cała masa serdeczności. Czułem ogromne zaufanie jakim mnie obdarzyli. Zaczęło się naprawdę niewinnie. Sushi w domu, kameralne nieśpieszne przygotowania. Prawdziwy Slow Wedding. Nie na pokaz. Ale z dużą dozą normalności, naturalności i całkowicie bez nerwów oraz zadęcia. Pomyślałem, że jestem szczęściarzem.  Praca z takimi ludźmi to czyta przyjemność. Nic nie zapowiadało funk-apokaliptycznej eksplozji jaka miała nastąpić w Folwarku Wiązy. Ponieważ jeśli jeszcze nie wiecie, to wesela w stodole to nie eleganckie przyjęcia a prawdziwie szalone tańce do białego rana. To wódka lana pod gołym niebem i odpoczynek w stogach siana na werandzie. Booyakasha!

Reportaż ślubny na 100%

Na takich weselach nie ma czasu na przerwy na kawę. Tu nie ma gdzie wcisnąć poważnych rozmów z DJ-em o branży ślubnej ani telefonów do żony w tak zwanym „międzyczasie”. Jest czas na zmianę kart i przeładowanie baterii. I szybką kawę w locie pomiędzy jednym końcem stodoły a drugim. Może jest ktoś w tej branży kto tego nie lubi ale my takie tempo uwielbiamy a właściwie kochamy! Kiedy to goście przejmują imprezę chwytając za mikrofon, który nie wróci już do dj-a do rana, to wiesz, że jesteś świadkiem czegoś co drugi raz się nie powtórzy. Bo takie rzeczy nie dzieją się co sobotę ani nawet co miesiąc. Trzeba je sfotografować całym sobą. Bez żadnej taryfy ulgowej.

Folwark Wiązy – Najlepsza stodoła na wesele

Od jakiegoś czasu widoczny jest trend ku ślubom i weselom w klimacie rustykalnym. Wiele osób zapomina, że rustykalny znaczy po prostu wiejski. Sielskość, zapach starego drewna i polnych kwiatów, sterty siana. My kochamy takie klimaty.  Więc jeśli jesteście z okolic Krakowa i szukacie prawdziwej stodoły na wesele to naszym zdaniem Folwark Wiązy jest z pewnością strzałem w dziesiątkę. Znajduje się ona na terenie dużego ogrodu w sąsiedztwie małego oczka wodnego. Goście mają również do dyspozycji sam Folwark graniczący ze stodołą. W nim również odbywają się wesela, a który swoim charakterem stanowi dla niej idealne zaplecze. To już spory kawałek od Krakowa.  Ale jest to wciąż na tyle blisko, żeby pokusić się o organizację wesela nawet jeśli przygotowania i ceremonia mają miejsce w grodzie Kraka.

W stodole w Folwarku Wiązy byliśmy już 4 raz.  Każdy był naprawdę wyjątkowy dlatego szczerze powiedziawszy nie możemy się doczekać, żeby pojawić się tam po raz kolejny.  Jesteśmy pewni, że będzie to kolejna wspaniała i niezapomniana przygoda…
Poniżej lekko ponad 100 fotografii o dwojgu zakochanych w sobie ludziach. O pewnym ciepłym, lipcowym czwartku. Zapraszam!

 

stodoła na wesele przygotowania ślubne przygotowania ślubneprzygotowania ślubnedobry reportaż ślubny dobry reportaż ślubnydobry reportaż ślubny fotograf ślubny krakówfotograf ślubny krakówfotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków zdjęcia ślubnedobre zdjęcia ślubnedobre zdjęcia ślubnezdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne kraków reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny stodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele folwark wiązy wesele folwark wiązy wesele folwark wiązy wesele reportaż ślubny folwark wiązy wesele reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny fotograf na ślub fotograf na ślubfotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub fotograf na ślub dobry fotograf ślubnydobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub stodoła na wesele kraków stodoła na wesele kraków stodoła na wesele krakówstodoła na wesele kraków stodoła na wesele kraków stodoła na wesele krakówstodoła na wesele kraków stodoła na wesele kraków wesele w stodole pod krakowem wesele w stodole pod krakowemwesele w stodole pod krakowem wesele w stodole pod krakowemwesele w stodole pod krakowem wesele w stodole pod krakowem wesele w stodole pod krakowem stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na weselestodoła na wesele rustykalne wesele rustykalne weselerustykalne weselerustykalne wesele rustykalne wesele folwark wiązy weselefolwark wiązy weselefolwark wiązy wesele folwark wiązy weselesielskie wesele sielskie wesele sielskie wesele sielskie wesele wesele w stodolewesele w stodole wesele w stodolestodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele

Folwark Wiązy i Rustykalne wesele

W naszej krótkiej karierze mieliśmy już przyjemność kilka razy fotografować wesele w stodole. Motyw stodoły na wesele, tak popularny ostatnio wśród trendów weselnych w Polsce i na świecie, doprawdy ma w sobie coś magnetycznego. Czy jednak znalezienie odpowiedniej stodoły jest złotą recepturą na udane przyjęcie weselne?

Mamy nieodparte wrażenie, że potrzeba tutaj czegoś jeszcze… W naszym regionie popularność takich obiektów rośnie. Jeszcze niedawno produkt deficytowy. Dziś na hasło wesele w stodole małopolska czy po prostu stodoła na wesele, google podsuwa nam setki linków i tysiące zdjęć dekoracji w stylu rustykalnym. Jeśli jednak chcecie iść na całość i być rustykalni na 110% to w stodole nie ma miejsca na niepotrzebne wygody i suknię a’la princessa. To tumany kurzu i stukot obcasów uderzających o deski parkietu oraz niczym nie skrępowana energia i radość. To wyzbycie się weselnych konwenansów i celebracja miłości.

Napiszemy Wam chyba o tym artykuł, bo temat wesela w stodole to temat naszym zdaniem wdzięczny a opisywany raczej pobieżnie na stronach internetowych. Jak zrobić szalone wesele w stodole? – to chyba dobry motyw przewodni dla takiego tekstu… Do usłyszenia zatem niedługo. I jeśli Wam się podobało to napiszcie to o tym w komentarzach.

Jeśli czujecie niedosyt to kliknijcie, żeby zobaczyć przepiękny, notabene nasz ulubiony, ślub humanistyczny. Enjoy!

Comments

Fajne, naturalne, zawsze aktualne i piękne zdjęcia

Prześwietne! Wiele ujmujących zdjęć, które kadrem, kolorem, emocją tworzą wciągającą historię. Jestem pod wrażeniem!

Piękny i naturalny reportaż ślubny. Świetny klimat. Brawa

Piękny reportaż. Super pokazany klimat tego ślubu!

Piękny i naturalny reportaż. Lubię takie rustykalne klimaty.

No cóż po raz kolejny nie zawodzicie – jest top poziom ! Brawa

Zatrzymałam się prawie na każdym zdjęciu. Piękna magia, edycja na 5+, tak wiele fotografii w tych fotografiach. Powtórzę po raz kolejny, uwielbiam tu wracać <3

Wow, wow! Płynie się przez ten materiał. Bardzo dobry i dobrze o tym wiecie! :*

Inne, zachwycające, piękne, ulotne. Wspaniała fotografia, mógłbym oglądać w nieskończoność!

No naprawdę !!! Zacny reportaż. Mocny jak poranna kawa, dobry jak ciastko do tej kawy.

Było wspaniale, dziękujemy za rewelacyjne ujęcia! Nic, tylko musimy urządzić pwtórkę 😉

Dopracowane, piękne! Aż chciałoby się tam być 🙂

Świetny reportaż. Ekstra momenty i kadry!

Świetnie wyedytowany materiał, dużo mocnych klatek. Podoba się 😉

Świetny reportaż. Czuć jaki był klimat na ślubie i na weselu. Plus ekstra kolory.

Vox populi, vox dei <3

Totalnie po Waszemu. W najlepszym możliwym wydaniu. Styl, klasa, gęstość, emocja. UWIELBIAM!

Podziwiam Wasze prace od dawna. Gdybym znów brał ślub… cóż, zazdroszczę Parze Młodej pięknej pamiątki. Te zdjęcia za kilkanaście lat będą wyciskać łzy! Chwytacie wspomnienia w klatkę fotografii z najwyższym artystycznym kunsztem, refleksem indyjskiego myśliwego polującego na tygrysy, delikatnością entomologa szukajacego motyla.

Soczyście, gęsto, pięknie… !!!

Add Your Comment

WYJDŹ