Wesele w stodole

Już od dłuższego czasu wertowałam internet w poszukiwaniu miejsc takich jak stodoła na wesele. Ostatnio zrobiło się to dość modne a właściwie popularne zaś odpowiednich lokali niestety jak na lekarstwo. Trzeba przyznać, że klimat jest jedyny w swoim rodzaju. Te kwiaty, świece, lampiony, wianki, lampki i wszechogarniające drewno nadające ciepła i niepowtarzalnego charakteru…

Jakież było nasze ździwienie kiedy na spotkaniu z Basią i Marcinem dowiedzieliśmy się, że takie miejsce jest bardzo niedaleko i właśnie planują tam swój ślub.

Chyba od razu zagrało miedzy nami. Kiedy usłyszeliśmy o miłości do rowerów, gór i Islandii poczuliśmy, że odbieramy na tych samych falach. Kiedy powiedzieli  że będzie to wesele w stodole, a Młoda z zamiłowania jest florystką i wszystkie dekoracje na ślubie będą jej własnej roboty, wiedzieliśmy, że będzie to coś absolutnie fantastycznego. Normalnie ciarki na wstępie. I wiecie co? Tak było. Zagrało tu wszystko. Była radość, tańce do białego rana, energia i całe morze miłości.

Ale może od początku…

Historia tych młodych jest niezwykle urokliwa i romantyczna.

Znają się od dzieciństwa. Marcin to chłopak z sąsiedztwa, który często urządzał bitwy na jabłka w pobliskim sadzie. Basia to herszt dziewczyna, którą zamiast lalek interesowały podchody i zabawa w berka… Początkowo byli tylko kompanami zabaw, wraz z upływem czasu stali się dla siebie kimś znacznie więcej…

Nadszedł czas długich spacerów, rozmów i cudownie spędzonych chwil tylko we dwoje. Wiedzieli, że są sobie pisani… Jak w wielu związkach były wzloty i upadki, rozstania i powroty. W końcu dali za wygraną i zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć.

Ich ślub to była czysta magia. Lawina uczuć, miłości, radości i świetnej zabawy. Mimo deszczowej pogody, która z tytułu daty była dość zaskakująca, zabawa była przednia a humory wszystkim dopisywały. Aż żal, że nie byliśmy gośćmy i nie mogliśmy bawić się wraz nimi…

Jeden z naszych ulubionych reportaży. Gorąco zapraszamy!

Boso do ślubu? Oczywiście, że tak!!! Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, koniecznie zobaczcie nasz reportaż z Mazur. Ślub na mazurach!  Jest pięknie, naturalnie, wzruszająco – idealnie..

Fotograf: Fototikka

Florystka: Panna Młoda Świtewianki

Sukienka: Sylwia Kopczyńska

Garnitur Pana Młodego: Próchnik

Miejsce ceremonii: Folwark Wiązy

zdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Krakówzdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków ślubny wianek ślubny wianekślubny wianek ślubny wianekoryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne wesele oryginalne weseleoryginalne wesele wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowiekrakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele krakowskie wesele rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślub rustykalny ślubrustykalny ślub rustykalny ślubrustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne weselerustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne weselerustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne weselebrustykalne wesele rustykalne wesele rustykalne wesele Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark WiązyFolwark Wiązy Folwark WiązyFolwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy stodoła na wesele stodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na weselestodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na wesele stodoła na ślub stodoła na ślub stodoła na ślubstodoła na ślub stodoła na ślub stodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubstodoła na ślubboho ślubboho ślub boho ślubboho ślub boho ślubboho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho ślub boho wesele boho wesele boho wesele boho weseleboho wesele boho wesele boho weseleboho weseleboho weseleboho weseleboho wesele Folwark Wiązy Folwark WiązyFolwark Wiązywesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązywesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązywesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązy wesele w stodoleFolwark Wiązywesele w stodole Folwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy GifHqd88xFolwark Wiązy Folwark Wiązy Folwark Wiązy wesele w stodole Folwark Wiązy

 

Eleganckie Wesele w stodole

Dlaczego akurat wesele w stodole? Czemu tak wiele Młodych Par marzy o przyjęciu weselnym w tak modnym ostatnio stylu rustykalnym. Tak daleko z pozoru od pałacowego splendoru…ale czy wesele w stodole może być być eleganckie i z klasą? Ten ślub pokazuje zdecydowanie, że tak! Jak więc połączyć wiejski charakter z nutą elegancji?

Dbałość o detal

Nasza PM, Basia, starała się nie zostawiać nic przypadkowi jeśli chodzi o to jak ma wyglądać jej wymarzona stodoła na wesele. Folwark Wiązy jest akurat takim miejscem, w którym można rozwinąć i skrzydła i puścić wodze fantazji jeśli chodzi o wystrój i dekoracje. Młodzi postawili na elegancje w ujęciu rustykalnym. Większość dekoracji została przez nich przygotowana własnoręcznie. Nie było tak bardzo popularnego w ostatnich latach napisu LOVE ani dyskotekowych świateł.

Były za to lampiony, cały ogrom pięknie dobranych kwiatów od „Świtewianek” (notabene projektu, której współzałożycielką jest bohaterka tej opowieści, Basia) i cała masa mniejszych i większych detali ślubnych, które sprawiały, że momentami zastanawialiśmy się czy aby na pewno ma się tu odbyć prawdziwe wesele w stodole czy jest to jakaś perfekcyjnie przygotowana ślubna sesja stylizowana. Obrazu całości dopełniały koce przygotowane dla gości weselnych na wypadek gdyby temperatura spadła mocno wieczorową porą.

Folwark Wiązy – idealny na rustykalne przyjęcie weselne

Pierwotny plan dla przyjęcia zakładał jak najwięcej czasu na zewnątrz. Folwark Wiązy dysponuje rozległym ogrodem, który w lipcowy weekend aż się prosi o przyjęcie weselne w ogrodzie. Pogoda jednak okazała się kapryśna. My jednak wcale tego nie żałujemy! Padający od czasu do czasu deszcz pozwolił nam zrobić kilka niesamowitych fotografii i nie zamienilibyśmy go na żadne, nawet toskańskie, słońce…

Jeśli spodobał Wam się ten ślub to koniecznie zobaczcie naszą relację ze ślubu w „Wesele w Sadach” – to przepiękna stodoła na wesele na Podkarpaciu, a także kameralne przyjęcie w obiektywie naszego dobrego przyjaciela Piotra P. – jego wesele w stodole w Dobczycach to absolutny sztos! Do zobaczenia!

 

Comments

[…] ciekawych inspiracji zachęcamy do obejrzenia wesela w stodole Basi i […]

[…] Zapraszam serdecznie na wspaniały reportaż ślubny do stodoły – Wesele w stodole […]

Piekne zdjecia, piekny slub. Wrzucam Wasza strone w „ulubione”, gdyz wkrotce bedziemy potrzebowac fotografa slubnego w okolicach Krakowa. Czy znana jest Wam dokladna lokalizacja ow stodoly? Bylibysmy wdzieczni za info, jestesmy nia zauroczeni! Pozdrawiamy!

Ślub miał miejsce w Folwarku Wiązy niedaleko Gdowa. Pozdrawiamy również i do zobaczenia!

Drugi najlepszy wpis jakiego nie widziałem od dawna.. poza tym pierwszym i też waszego autorstwa 🙂

such a lovely reportage! stunning location and happy people means always the same – a day full of laugh and great pictures. Well done Fototikka

Add Your Comment

WYJDŹ