Wesele w Sadach | Albigowa

Ciężko pisać o tym co już napisane po wielokroć. W dodatku pisarze z nas średni co najmniej. Spróbuję więć krótko i treściwie, szczerze i prosto z serca.

Mój bardzo dobry kolega zapytał mnie niedawno o moje oczekiwania względem dnia ślubu. Odpowiedziałem mu, że jedyną rzeczą której pragnę to zaufanie bo to jego świadomość najbardziej nobilituje i mobilizuje. Oczekiwania zaś chciałbym przerzucić na swoją osobę. Od siebie wymagać – uwagi, refleksu, czujności. Opanowania i kontrolowania tego co dzieje się wokół. Całkowitego zaangażowania. A zaufanie jakim obdarzają nas nasi klienci daje ku temu największą motywację. Zaczynam tak nie bez kozery, gdyż bagaż doświadczeń z jakim zostawili mnie Ala i Piotrek to właśnie przeświadczenie o słuszności tych przemyśleń. No dobrze, po kolei więc…

Jak znaleźć fotografa na ślub?

Czasami przypadek, krótkie spotkanie …. Z Alicją spotkaliśmy się kilka miesięcy wcześniej. My fotografowaliśmy, Ona organizacyjnie trzymała w ryzach imprezę naszych kochanych młodych Kaji i Tomka, którzy mieli szczęście trafić pod jej skrzydła. Jak się później okazało to były ich początki dopiero. I zgrzeszyłbym, gdybym napisał, że nieśmiałe. Organizacyjnie, Wesele w Sadach sprawiało wrażenie koncepcji niezwykle dopracowanej w każdym szczególe, ale więcej o tym może w następnym akapicie.

Nie wiem czemu Alicja zdecydowała się zaprosić mnie do swojego świata na ten jeden dzień. Ale to świetna fotografka i chciałbym wierzyć, że to właśnie względy estetyczne zadecydowały. Ten wspólny fotograficzny feeling albo się ma albo nie. I zamiłowanie do abstrakcji 😉 Nie chcę się tutaj rozpisywać o tym jak fantastyczni to ludzie. Zobaczycie zresztą na zdjęciach, że dobrze im z oczu patrzy, a to co jest między nimi to miłość, której nie straszne gorsze chwile i kryzysy. Fajni są, co tu dużo mówić <3

Wesele w Sadach Albigowa

Mimo całej wiedzy o tym jak działa pozycjonowanie w naszym kochanym google, to bardzo nie chcieliśmy, żeby było to blog, w którym opisujemy najlepsze miejsca na wesele. Tym razem zrobimy wyjątek i napiszemy coś więcej bo szczerze powiedziawszy to stodoła w albigowej po prostu urzekła nas całkowicie. Czujemy się więc w obowiązku opowiedzieć o niej co nieco. Może akurat ktoś trafi tutaj i zachwyci się tym miejscem tak jak my. Trzymam za to mocno kciuki…

Wesele w Sadach to miejsce absolutnie magiczne i wyjątkowe, swoją sielskością i autentycznością wpisujące się odważnie w czołówkę miejsc o podobnym charakterze. Tym bardziej, że województwo podkarpackie, mimo swojego uroku i zróżnicowania, nie może się niestety pochwalić tak szerokim wachlarzem rustykalnych lokalizacji na wesele jak np małopolska czy okolice Warszawy. A jednak! Kilka kilometrów od Rzeszowa powstało miejsce, które nie jest jak to często bywa ciałem całkowicie obcym w otaczającym krajobrazie.

Umiejscowiona pośrodku wielohektarowych sadów stodoła to jednak nie wszystko co znajdziemy w ofercie tego miejsca. Do dyspozycji są sala szkoleniowo-bankietowa, namiot eventowy oraz ogromny zielony dziedziniec. Rozmach inwestycji i możliwości organizacyjne zachwycają. To co jednak rzuca się w oczy to dbałość o detal, która dodaje tylko sielskości całemu miejscu. Leżaki, ogrom świeżych kwiatów, świeże jabłka z pobliskich sadów – tych szczegółów, które tworzą fantastyczny obraz całości jest bardzo dużo. Wszystko to sprawia, że można się poczuć w tym miejscu po prostu dobrze.

Więcej o nich znajdziecie tutaj -> Wesele w Sadach<-

Stodoła w Albigowej

Dostałem od Ali i Pitera (aka Kuba 🙂 więcej niż mógłbym prosić. Pomijając morze cierpliwości dla mojego słowotoku i chaosu na sesji oraz wielkich dawek zaufania jakim obdarzyli mnie od samego startu.

Wesele w Sadach vs. Fototikka. Jak wyszło? Oceńcie sami. Poniżej ponad 100 fotografii o tym co ważne i piękne. Mamy nadzieję, że kilka złapie Was za serce. Najlepiej dawkować całości z kubkiem dobrej kawy w dłoni lub ewentualnie herbaty, jeśli kofeina działa na Was tak jak na piękniejszą część naszego teamu. Ewentualnie z dobrym Single Maltem jeśli z oknem jest już ciemno. Impreza w stodole. Wesele w sadach. I Wy! Dajcie się się porwać na kilka chwil. Enjoy i do zobaczenia wkrótce! Muah! :*

PS. Jeśli Wam się spodoba tak jak nam to koniecznie napiszcie nam o tym. W komentarzu można zostawić linka do swojej strony. A Wesele w Sadach proszę zapisać sobie w zakładkach 'ulubione’ 😉

 

zdjęcia ślubne Rzeszów reportaż ślubny podkarpacie dobre zdjęcia ślubne pamiątki ślubne auto na ślub dobre zdjęcia ślubne reportaż ślubny Rzeszów dodatki ślubnedobra fotografia ślubna przygotowania ślubne przygotowania ślubnePortret Pana młodego Reportaż ślubny w Krakowie Reportaż ślubny Zdjęcia z przygotowańFirst look Dobry reportaż ślubny Fotografia pełna wzruszeń reportaż ze ślubu kościół w albigowej fotografia reportażowa na ślubieżyczenia na ślubie Ślub pod rzeszowem Wejście do kościoła fotoreportaż ślubny Zdjęcia na ślub Detal ślubny Dobry reportaż ślubny Reportaż ślubny fotograf na ślub Inspiracje ślubne reportaż ślubny Kraków fotograf ślubny Krakówfotografia ślubna rzeszów Naturalne zdjęcia ze ślubu reportaż ze ślubu Albigowa Najlepsze zdjęcia ze ślubu najlepsze zdjęcia ślubne Naturalna fotografia ślubna Prawdziwe zdjęcia ślubne Rustykalny ślub Fotograf na ślub Fototikka Wyjście z kościoła Reportaż ślubny w rzeszowie Reportaż ślubny Kraków Fotograf ślubny rzeszówDetale ślubnestodoła albigowa maluch na ślub Reportaż ślubny podkarpacie fotografia detalu fotografia pełna emocji dobry reportaż ze ślubu śmieszne zdjęcia na ślubie Emocjonalne zdjęcia ślubne dyptyk życzenia na ślubie Dobre zdjęcia na ślubieFotograf ślubny w rzeszowiedekorację ślubneinspiracje ślubne wesele w sadach stodoła na wesele Podkarpacie reportaż ślubny Małopolska reportaż ślubny Kraków zdjęcia ślubne Rzeszów reportaż ślubny Rzeszówfotograf na ślub w rzeszowierustykalne wesele w stodolestodoła na wesele Podkarpacie pierwszy taniecfotograf reportażowy na ślub Rustykalne dekoracje ślubne PodkarpacieReportaż ślubny Rzeszów sesja ślubna Podkarpaciesesja ślubna Sady Albigowa ślub Sady Albigowa plener ślubny plener ślubny RzeszówSady Albigowa sesja ślubna sesja w dniu ślubureportaż ślubny Rzeszówfotograf na ślub rzeszówFotograf na wesele wesele w stodoledobry fotograf na ślub reportaż ze ślubufotograf ślubny rzeszów Portret na weseluZdjęcia z wesela Wesele w stodole fotograf na wesele rzeszówdetal ślubny Reportaż ślubny w stodoleReportaż ze ślubu w stodolefotograf na wesele rzeszów Mocny reportaż ślubny Wesele w stodole Zdjęcia ślubne 2021 Reportaż ślubny Kraków Stodoła na wesele RzeszówTort na weseluFotograf ślubny Stodoła na weselefotograf na ślub w rzeszowie reportaż ślubny Krakóworyginalne zdjęcia ślubnereportaż ślubny Rzeszówzdjęcia ślubne Kraków reportaż ślubny Małopolska fotograf na ślub najlepszy fotograf ślubny reportaż ślubny Krakówdobre zdjęcia ślubne Kraków dobry fotograf ślubny Kraków reportaż ślubny Rzeszów zabawa w stodoleReportaż ślubny albigowafotograf na wesele rzeszów Coca Cola

Wesele w Sadach | Albigowa

I jeszcze małe posłowie… Często na ślubach czujemy się trochę jak zaproszeni goście. Życzliwość z jaką mamy okazję się spotkać ze strony pary młodej i ich rodzin jest dla nas czymś absolutnie wyjątkowym. To właśnie był jeden z takich dni. A ta życzliwość właśnie i bezgraniczne zaufanie wraca do nich zawsze w postaci fotografii, w które wkładamy całe serce i jeszcze trochę… Traktujcie więc Państwo waszych podwykonawców z miłością bo choć dla niektórych to „tylko” zdjęcia ślubne to nam wypełniają one całą głowę, myśli i serducho. I każde dobre słowo o naszej pracy jest warte więcej niż milion lajków pod postem na fb.

Jeśli to wesele w sadach złapało Was choć trochę za serce i jeśli czujecie niedosyt, a tak być powinno i to znaczy, że nie przesadziliśmy z ilością, to zaproszę Was jeszcze do historii, którą udało nam się opublikować w zeszłym roku i jest dla mnie absolutnie wyjątkowa. Plenerowe wesele pod namiotem w samym centrum Krakowa. Swego rodzaju wesele w stylu DIY. Jeśli gdzieś umknął Wam ten wpis to zapraszam najserdeczniej!

A jeśli dalej macie chęci na więcej to odsyłam na stronę naszego przyjaciela Piotrka Pasiaka. Dworek gościnny Szczawnica i ślub w górach? Mocny, monochromatyczny materiał prosto z gór od magika z Czułowa. Enjoy!

Comments

Już po pierwszych kilku zdjęciach wiedziałem, że będzie moc. Podziwiam reporterskie oko!

Świetny reportaż. Świetne kadry. Mega się ogląda!

Dla mnie jesteście najzajebistszą ekipą foto w kraju. Każdy reportaż mógłby być marzeniem o zdjeciach ślubnych każdej Panny Młodej. W niepowtarzalny sposób widzicie i chwytacie emocje. Ja się tylko pytam – co ***** ***ć ćpacie w czasie pracy? – widać że dajecie z siebie 200% zaangażowania. Zajebiste!

Tak! Tak! Tak! Tak powinien wyglądać reportaż ślubny. Gzyle w formie!

Wspaniałe! Kwintesencja reportażu!

Add Your Comment

WYJDŹ