Reportaż ślubny Hotel Kossak Kraków

Ślub międzynarodowy

Lubimy wyzwania. Ślub międzynarodowy z pewnością do nich należy. Jeżeli dochodzi do tego ślub znajomej – presja staje się większa. Ale może od poczatku…

Kiedy Asia zgłosiła się do nas i opowiedziała o swoich ślubnych planach, wiedzieliśmy, że zapowiada się coś wyjątkowego. Razem z Chrisem postanowili zorganizować polsko-szkockie wesele w Hotelu Kossak. Ślub w hotelu, który ma na zawsze wyryć się w pamięci to wysoko postawiona poprzeczka. Każdy z nas chciałby aby „ich dzień” był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Połączenie dwóch kultur z pewnością nie było dla nich łatwe ale udało im się to znakomicie.

Było wiele wzruszeń, śmiechu i dobrej zabawy.

Poniżej kilka słów od młodych o nich samych oraz o tym Wielkim Dniu.

Jak się poznaliśmy

Wkrótce minie 10 lat od naszego pierwszego spotkania w pubie w Edynburgu. Asia pracowała tam jako barmanka podczas studenckich wakacji, Chris był stałym bywalcem. Moglibyśmy rozmawiać godzinami o tym jak się poznaliśmy i ile radości mieliśmy od samego początku naszej znajomości – z Chrisem nie da się nudzić, zawsze udaje mu się mnie rozśmieszyć (Asia).

Dzień naszego ślubu

Był to wspaniały dzień, od samego początku do końca. Zaczęło się od wspólnych przygotowań w Hotelu Kossak, który może poszczycić się chyba najwspanialszym widokiem na Wawel i Wisłę. Potem już tylko 4 godziny makijażu i fryzjer i byłyśmy gotowe. Dla porównania chłopaki uwineli się w niecałe pół godziny i korzystając z pięknej pogody, wyszli na spacer do kościoła. Wszyscy oglądali się za ich kolorowymi kiltami w szkocką kratę, który stanowił dość niecodzienny widok dla krakowskich przechodniów.

Kościół Św. Franciszka z Asyżu w Krakowie był Asi zawsze bliski a dzięki błogosławieństwu Ojca Marcina, była to najwspaniajsza ceremonia jaką para młoda mogła sobie wymarzyć.

Jakby tego było mało, szkocki dudziarz grając tradyjcyjną melodię wyprowadził nas z kościoła, przyprawiając zgromadzonych o gęsią skórkę.

No i wesele… Było to oficialnie najlepsze wesele!

Hotel Kossak – absolutnie wyjątkowe miejsce!

Nasi goście weselni byli wspaniali – nasze rodziny i przyjaciele z całego świata świętowali z nami do samego rana.

Gdybyśmy mogli to powtórzyć… chcielibyśmy przeżywać to każdego dnia!

Nasi fotografowie

Nie wyobrażamy sobie innych fotografów na naszym ślubie. Wielkie dzięki dla Doroty i Adama za 14 godzinne fotografowanie z ciągłym uśmiechem. Atmosfera tego wyjątkowego dnia jest w uwieczniona w każdym zdjęciu. Jesteście świetni, i bardzo cenimy waszą pracę!

Ciekawych jak pieknie może wygladać plenerowy ślub w Krakowie zachęcamy do ogladnięcia wpisu pod tym linkiem —>  plenerowy ślub w ogrodzie.

 

reportaż ślubny Hotal kossak Hotel KossakHotel Kossakprzygotowania Pani Młodejbuty ślubnesuknia ślubna fryzura ślubnafryzjer ślubnyprzygotowania Pani Młodej makijaż ślubnyprzygotowania Pani Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Pana Młodego portret Pana Młodego reportaż ślubny Hotal kossak ubieranie Pana Młodego ubieranie Pana Młodego ubieranie Pana Młodego szkockie przygotowania ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej ubieranie Panny Młodej przygotowania Panny Młodej przygotowania Panny Młodej ślubne zdjęcie grupowe polsko-szkockie weseleHotel Kossak Hotel Kossak szkocki ślub szkocki ślubszkocki ślubkilt ślub w Krakowie ślub w Krakowieszkocki ślub polsko-szkocki ślubślub w Krakowie polsko-szkocki ślub wejście do kościoła wejście do kościołapolsko -szkoci ślubfirst look first look suknia ślubna szkocki ślubreportaż ślubny Hotal kossak przysięga ślubnaprzysięga ślubna obrączki ślubne polsko-szkocki ślub pierwszy pocałunek polsko-szkocki ślub polsko-szkocki ślub polsko-szkocki ślub wyjście z Kościoła szkock ślubreportaż ślubny Hotal kossak wyjście z Kościoła życzenia ślubne życzenia ślubne portret Pani Mlodej życzenia ślubne Hotel Kossak Hotel Kossak Hotel Kossak dodatki ślubneHotel Kossak szkockie weseleżyczenia ślubne dodatki ślubne polsko-szkockie wesele Hotel KossakHotel Kossak Hotel Kossak toast ślubny fotograf ślubny Krakówżyczenia ślubneHotel Kossak życzenia ślubne życzenia ślubneżyczenia ślubne życzenia ślubne życzenia ślubne Hotel Kossakżyczenia ślubne życzenia ślubne przemowy ślubne przemowy ślubne szkockie weseletoast ślubny dodatki ślubnepolsko-szkockie wesele kilt Hotel Kossak polsko-szkockie wesele szkockie wesele szkockie wesele width= szkockie wesele pierwszy taniec Hotel Kossak wesele Kraków zdjęcia ślubne Kraków szkockie wesele suknia ślubnapolsko-szkockie wesele szkockie wesele polsko-szkockie wesele wesele KrakówHotel Kossak polsko-szkockie wesele zdjęcia ślubne Krakówpolsko-szkockie weselewesele Kraków zdjęcia ślubne Krakówpolsko-szkockie wesele oczepiny oczepiny oczepiny polsko-szkockie wesele polsko-szkockie weseleszklanka wody szklanka wody polsko-szkockie wesele polsko-szkockie wesele polsko-szkockie wesele

 

Reportaż ślubny Hotel Kossak Kraków

Reportaż ślubny Hotel Kossak czyli Inwazja szkockich kiltów na Kraków! Aż stopy bolą na samo wspomnienie tego ognia, który opanował parkiet na dachu krakowskiego Hotelu Kossak.

Przepis na idealne przyjęcie weselne!

Przyjęcie Asi i Chrisa jest doskonałym przykładem na to jak zorganizować prawdziwe eleganckie wesele! Składowych jest kilka. Piękne dekoracje ślubne, świetna organizacja planu dnia no i przede wszystkim pomysł na siebie i na to jak ten dzień ma wyglądać. Kiedy mamy to już za sobą to łatwiej kolokwialnie mówiąc „wrzucić na luz” i skupić się całkowicie na przeżywaniu tego fantastycznego dnia. Do tego dochodzi grupa świetnych przyjaciół i rodziny i przepis na idealne przyjęcie weselne gotowy! Im lepiej zaplanujemy sobie to wydarzenie i zadbamy o naszych gości, żeby czuli się wygodnie i swobodnie zarazem, tym większa jest szansa, że dadzą oni z siebie wszystko byśmy zapamiętali ten wieczór na zawsze.

Polsko-szkocka mieszanka wybuchowa

Śluby międzynarodowe mają też to do siebie, przynajmniej z naszych doświadczeń, że cechuje je jakaś nadzwyczajna ilość luzu i radości. Nie wynikają one z egzotycznego skądinąd charakteru imprezy. Bynajmniej. Wydaje nam się, że to zderzenie dwóch odmiennych kultur jest katalizatorem takiej dawki pozytywnej energii, która – gdyby tylko mogła – rozświetliła swoją mocą cały kwartał.

„Więcej takich!”, chciałoby się powiedzieć. Nie ślubów międzynarodowych lecz ludzi. Bo tak piękne eleganckie śluby z klasą sprawiają, że nie możemy się już doczekać kolejnej przygody, nowej historii, która czeka na nas byśmy ją opowiedzieli naszymi zdjęciami. Aż ciężko uwierzyć, że praca jako fotograf ślubny może przynosić tyle radości z dokumentowania radości, wzruszeń i uniesień. Jak to mówią…. Najlepiej! Reportaż ślubny Hotel Kossak! Zapraszamy!

 

Comments

Świetny materiał, 200% zaangażowania <3

swietne zdjecia, brawo!

Bardzo dobry materiał, mega dobrze opowiedziana historia !

Piękne! Nie mogę się napatrzeć!

Piękny reportaż! Mnóstwo niebanalnych i ciekawych kadrów, dużo sie dzieje. Gratulacje!

Petarda! Świetny reportaż

Świetne! Od zatrzęsienia ciekawych, przykuwających uwagę kadrów!

Wspaniale! Świetny materiał, dynamiczny, pełen akcji, tak jak lubię najbardziej!

Add Your Comment

WYJDŹ