Boho Wesele w Turówce

Często na to, jak będzie wyglądał wyśniony ślub i wesele, składają się wyłącznie Wasze wyobrażenia o tym dniu. Sami dobieracie stroje i dekoracje, które wspólnie tworzą mniej, lub bardziej spójną całość.

Coraz częściej zdarza się jednak, że oddajecie aranżację swojego wielkiego dnia w ręce profesjonalistów. Weeding planerzy, bo tak profesjonalnie nazywa się ich rola, mają za zadanie stać się w tym czasie kimś, kto pozna Młodą Parę jak najlepszy przyjaciel. Kto spowoduje, że ten najważniejszy dzień w życiu każdej pary narzeczonych stanie się urzeczywistnieniem ich marzeń.

Wymarzone wesele

Tak właśnie było w przypadku Kasi i Marcina.  Ich wesele odbyło się w Turówce. To właśnie dzięki pracy doświadczonej weeding plannerki wszystko zostało dobrane i skomponowane z aptekarską wręcz precyzją.  Zaś jej zaradność przydała sie podczas akcji ratunkowej tortu Państwa Młodych. Reportaż ślubny z tej uroczystości doskonale przedstawia, jak wiele pracy włożono. Zaś ten wyjątkowy dzień i zabawę do białego rana wspominano jeszcze przez wiele następnych miesięcy…

Uroczystość zaślubin odbyła się w pięknym krakowskim Kościele świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa i Męczennika.  Usytuowany jest on tuż nad Wisłą. Do środka prowadzą monumentalne schody z kamienną balustradą, na których zmieściła się cała rodzina zaproszona przez Kasię i Marcina wraz z przyjaciółmi i znajomymi.

Goście weselni zostali zaproszeni do Wieliczki, gdzie w Turówka Hotel & SPA zorganizowano fantastyczne przyjęcie. Ten obecnie zabytkowy obiekt powstał z przeznaczeniem na Skład Solny.  Teraz oferuje swój wyjątkowy klimat i bezpośrednie sąsiedztwo Kopalni Soli jako kameralne miejsce na wyjątkowe wesele. Kasia i Marcin postawili na rustykalny klimat i dużo naturalnej zieleni.  Nadała ona lekkości i zapełniła stoły. Zielone gałązki udekorowały bukiet Panny Młodej, księgę gości, serwetki…

Boho Wesele w Turówce pozwala na to, aby każdy gość poczuł się tam swobodnie.

Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tam urokliwe zakątki oraz altanę z fontanną, gdzie można odpocząć od tańców i głośnej muzyki. To miejsce naprawdę dla wszystkich, którzy chcą, aby ich goście czuli się w tym dniu komfortowo. Wesele to przecież okazja, by dobrze się bawić z tymi, których naprawdę kochamy.

Było naturalnie, elegancko i bardzo, bardzo pięknie.

 

boho wesele w turowce auto do ślubuauto do ślubumercedes do ślubuprzygotowania pani młodej przygotowania pani młodejprzygotowania pana młodegomakijaż ślubny dodatki ślubnereportaż ślubnymakijaż ślubny dzieckododatki ślubne reportaż ślubny kraków przygotowania młodego reportaż ślubny zdjęcia ślubne krakówreportaś ślubny małopolska reportaż ślubny kraków ubieranie pani młodej portret pana młodego reportaż ślubny krakówfotografia ślubna kraków wejście pana młodego do kościołafotograf ślubny krakówzdjęcia ślubne małopolskaślub w krakowiekościół na skałce krakówwejście panny młodej do kościołafotograf ślubny krakówwejście panny młodej do kościołafotografia ślubna krakówfirst lookfirst lookkościół na skałce krakówkosciół na skałce w krakowieślub w krakowiefotografia ślubna krakówfotograf ślubny kraków fotograf ślubny małopolska oryginalne zdjęcia ślubne zaślubiny zaślubiny przysięga małżeńska zdjęcia ślubne kraków przysięga małżeńska przysięga małżeńska przysięga małżeńska pierwszy pocałunek nietypowe zdjęcia ślubne reportaż ślubny kraków nietypowe zdjęcia ślubne reportaż ślubny kraków reportaż ślubny kraków kościół wyjście z kościoła wyjście z kościoła pierwszy pocałunek reportaż ślubny małopolskażyczenia ślubne sesja w dniu ślubu portret panny młodej sesja ślubna z autemsesja ślubna z autem sesja ślubna z autem sesja ślubna z autem reportaż ślubny warszawareportaż ślubny warszawa reportaż ślubny warszawa panna młoda wesele kraków reportaż ślubny warszawapara młoda kieliszek ślub w turówce turówka wieliczka ślub w turówce ślub w turówce reportaż ślubny krakówwesele w turówce turówka wieliczka turówka wielczka emocjonalne zdjęcia ślubneemocjonalne zdjęcia ślubneemocjonalna fotografia ślubnareportaż ślubny warszawareportaż ślubny warszawa reportaż ślubny warszawa emocjonalne zdjęcia ślubne emocjonalne zdjęcia ślubne emocjonalne zdjęcia ślubne ślub w turówcedekoracje ślubne dekoracje ślubne dekoracje ślubne reportaż ślubny dobry fotograf ślubnynaturalny reportaż ślubnuynaturalny reportaż ślubnyzdjęcia ślubne kraków reportaż ślubny fotograf ślubny krakówpierwszy taniec pierwszy taniecpierwszy taniec reportaż ślubny warszawaślub w turówce wesele w turówcedobry fotograf ślubny hotel turówka turówka naturalny reportaż ślubny naturalny reportaż ślubny dobry fotograf ślubny para młoda dobry fotograf ślubny ślub w turówceoczepiny oczepiny wesele w wieliczce ślub w wieliczce ślub w wieliczce naturalny reportaż ślubnyślub w turówce ślub w turówcewesele w wieliczcetort ślubny tort ślubny wesle turówka wesele turówka ślub w turówceślub turówka oczepiny ślub w turówceoczepiny oczepinyoczepiny oczepiny oczepiny oczepiny oczepinyzimne ognie wesele

Boho Wesele w Turówce

Wesele w Turówce Kasi i Marcina to doskonały przykład jak zorganizować w hotelu. Nie wesele w stodole, wesele w sadach, starym spichlerzu czy w ogrodzie. Państwo Młodzi postawili na swoim i elegancki charakter urokliwego hotelu na obrzeżach Krakowa wzbogacili o rustykalny sznyt. Wyszło pięknie! Piękne dekoracje ślubne na zewnątrz, ciepły wieczór i bliskość ogrodu sprawiły, że czas na zewnątrz płynął wolniej. Ta sielska sceneria swoim spokojem kontrastowała świetnie z ognistymi podrygami na parkiecie.

To zdecydowanie jedno z takich wesel, z których wychodząc, myślimy, że to nie jest ich ostatnie słowo i że ten wieczór należy tylko do nich. To jedno z przyjęć, o których myślimy, że to zdecydowanie wesele z klasą i jednocześnie czujemy, że możemy tam sobie pozwolić na ogromną dawkę luzu…Fajnie tak!

Share your love!

Bo ślub i wesele po to przecież są, żeby celebrować miłość. A im głośniejsza i piękniejsza to celebracja tym przecież lepiej. Jeśli podobał Wam się ten reportaż to napiszcie nam o tym. Naprawdę lubimy to czytać. Jeśli będziecie czuć niedosyt to zapraszamy do naszego kolegi Dominika, z którym fotografowaliśmy przepiękny ślub humanistyczny w Dolinie Cedronu! Enjoy & See Ya!

Comments

Świetny materiał! Różnorodne kadry! Gratulacje!

Świetnie. Jest reporterka gęstość, jest wrażliwe oko, wyczulone na piękno i delikatność, są momenty, które czynią ten materiał wyjątkowym. Super!

Lekko, reportersko, z wyczuciem, niebanalnie, czasem zuchwale ale przede wszystkim cały czas z głową na karku. Duża przyjemność oglądania.

Sporo dynamicznych, ciekawe skomponowanych kadrów. Wiele zdjęć mnie zaskoczyło. Bardzo fajne repo 🙂

Tomasz Pańszczyk

Bardzo, bardzo fajny materiał, wciągający od początku i nie pozwalający się nudzić do końca. Gratulacje, dobra robota

Widać emocje i dobre oko fotografa. Brawo, zdjęcia super!

Ładne kolory, niebanalne kadry. Jest detal ale i reportażowe spojrzenie a to dobre połączenie!
#nieCzujeŻeRymuje 😉

Dobry materiał, ciekawie ujęte detale. Gratki

Dobry, mocny reportaż. Ogladaliśmy z zaciekawieniem do samego końca

uwielbiam Wasze zdjęcia i to jak patrzycie <3 Jakość klasa:)

Bardzo ładny reportaż z mnóstwem ciekawych kadrów.

Łał.. świetne zdjęcia! Burza zaskakujących momentów i perspektyw, niesamowite oko. Rzadko spotykana tak wysoka jakość materiału. Z przyjemnością się ogląda do samego końca 🙂

Bardzo fajny, niebanalny materiał – brawo!

swietny set, duzo fajny momentow i ciekawych kadrow!

Bardzo lubię Waszą fotografię. Jak zawsze dobra robota!

Lekki, niebanalny, momentami niebezpiecznie zaskakujący genialnymi pomysłami fotografa. Uwielbiam <3

Add Your Comment

WYJDŹ