Plenerowy Ślub w Krakowie

Plenerowy ślub w Krakowie. Jak to się wszystko zaczęło…

„Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych.  Nasza relacja zaczeła się od kumpelstwa, potem przyjaźni aż przerodzila się w „coś więcej”. Pracujemy w korporacji ale to zdecydowanie nie z pasji… Interesujemy się różnego rodzaju sportami, dobrym jedzeniem i podróżami. Wyrożnia nas Sjewa, który jest zdecydowanym oryginałem.  Jego poczucie humoru jest jedyne w swoim rodzaju.”

Przeciwności

Przed „tym dniem” spotkało ich wiele niespodziewanych wydarzeń. Salon sukien ślubnych uszyl inną sukienkę tydzień przed ślubem. Zgoda sądu na zawarcie ślubu z obcokrajowcem pojawiła się dopiero dzień przed ceremonią.  Zaś menager sali weselnej zmienił pracę nie informując młodych o tym.  Nie skupiali się wiec za bardzo nad „duchowym wymiarem” ślubnego wydarzenia a bardziej nad dopięciem wszystkiego na ostatni guzik.  I dopilnowaniem aby mimo wszystko, ślub i wesele wyszly tak jak sobie wymarzyli.

Ślub w ogrodzie | Hotel Farmona

Przed samą ceremonia byli już spokojni. Dekoracje zrobione.  Pogoda w punkt no i suknia (uszyta ponownie) prezentowala się znakomicie. Ślub odbyl sie w ogrodzie .

„Przy pierwszej piosence czułam sie jak księżniczka, ktorą każda z kobiet czasem po prostu musi być.  Wszystkie twarze skupione były na nas a ich szczere uśmiechy i prawdziwe wzruszenie sprawiły, że naprawdę mogliśmy poczuć się wyjątkowo”- wspominała Monika.

Sama uroczystość i zaślubiny stanowiły dla nich oficjalną deklarację, przed Bogiem i ludźmi, ze razem sie zestarzeją.  To wlaśnie było dla nich cudowne. Bylo to dla nich naturalne i bardzo świadome, ze słowa „nie opuszczę cię aż do śmierci” nie są końcem wolności ale jej poczatkiem:) i że niosą za sobą wiele wspólnych chwil, wyzwań i doświadczeń.  A o to wlaśnie w życiu chodzi, by doświadczać i móc się tym z kimś dzielić… Bylo tak jak miało być. Bo bylo szczerze, prawdziiwe i pięknie. Ostatecznie nie było widać wszystkich przedślubnych wpadek a entuzjam gości pozwolil  bawić się im  na całego i celebrować ten dzień na sto procent:)

Gorąco zapraszamy na piękny plenerowy ślub w Krakowie Moniki i Sjewy.

Szukających ciekawych inspiracji jak oryginalnie można zorganizować ten wyjątkowy dzień zachęcamy do obejrzenia innych wpisów: wesele w stodole Basi i Marcina oraz ślub na mazurach Marty i Filipa.

 

fotograf ślubny Krakówfotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny najlepszy fotograf ślubny plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub plenerowy ślub ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona ślub plenerowy Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona Farmona ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie ślub w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie wesele w Krakowie lokal na ślub Kraków www-gifcreator-me_oedglllokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Krakówlokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Kraków lokal na ślub Krakówkrakowskie wesele zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków zdjęcia ślubne Kraków najpiekniejsze zdjęcia ślubne najpiekniejsze zdjęcia ślubne najpiekniejsze zdjęcia ślubne najpiekniejsze zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny

Jeśli Wasze serducha biją mocniej w kierunku nowoczesnego wesela gorąco zapraszamy do obejrzenia industrialnego wesela na śląsku Magdy i Janka.

Comments
Add Your Comment

WYJDŹ