Magda i Kamil – plenerowy ślub w ogrodzie | Hotel Farmona

Każdy ślub i wesele to wyjątkowe przeżycie także i dla nas, ponieważ mamy przyjemność być w nim razem z Wami. Kiedy jesteśmy świadkami przypieczętowania miłości dwojga ludzi czujemy że jesteśmy we właściwym czasie na właściwym miejscu. Nigdy nie przestanie nas to zachwycać. Możliwość bycia tam z Wami oraz przeżywania tego dnia to cudowna i magiczna chwila. Emocje, jakie towarzyszą Wam w tym dniu są jedyne w swoim rodzaju a my mamy przyjemność i mozliwość je fotografować.

Plenerowy Ślub w ogrodzie

W cieniu stuletnich dębów swoje wyznanie miłości złożyli sobie Magda i Kamil. Na miejsce swojej ceremonii wybrali piękny park Restauracji Magnifica w Hotelu Farmona Business & SPA. Elementem, który idealnie dopełnił całości dekoracji okazała się przepiękna ściana z kwiatów, to pomysłowe rozwiązanie zaproponowała florystka młodych. Wybór właśnie profesjonalistów od wystroju i kwiatów jest świetnym pomysłem aby stworzyć jedyną i niepowtarzalną atmosferę tej wyjątkowej uroczystości.

Zaś dopełnieniem wyjśtkowego nastroju byli muzycy którzy wspaniale podkreślili uroczystość tej tak szczególnie ważnej dla wszystkich chwili. Plenerowy ślub w ogrodzie zawsze może zniweczyć pogoda, która ostatnimy czasy była dość kapryśna, ale ta jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła się w piękny i słoneczny dzień.

Wesele z klasą

Życzenia szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia sprawiły Magdzie i Kamilowi dużo radości oraz dostarczyły sporo wzruszeń. Młodzi z uśmiechem na ustach składali sobie swoją przysięgę małżeńską.  Było rodzinnie i bardzo serdecznie.  Tak jak powinno być na zabawie weselnej ludzi, dla których liczą się więzi z najbliższymi i wspólne świętowanie najważniejszych momentów życia. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, ale podczas takich wydarzeń, nikt nie odczuwa upływu czasu, ponieważ  chcemy, aby te chwile trwały jak najdłużej.

Zaś urokliwe, zielone alejki i okazała parkowa fontanna okazały się również idealnym tłem do krótkiego wypoczynku po pląsach na parkiecie. Czasami mniej znaczy więcej. Bez zbędnych ozdobników i wymuszonych póz- tutaj wystarczyła obecność dwojga ludzi, których gorące uczucia, jakie do siebie czują widać w każdym podaniu dłoni, spojrzeniu i uśmiechu. Magda i Kamil nie mogli wybrać lepiej lokalizacji na swój wielki dzień.  Tak, ślub w Farmonie to był strzał w dziesiątkę.

Plener w Willi Tadeusz

Równie trafnym wyborem było miejsce na plener ślubny czyli Willa Tadeusz w Lanckoronie.  Jest ona wręcz stworzonym do tego miejscem. Klimat jaki stwarza to miejsce wręcz zachęca do robienia zdjęć. Otoczenie willi wśród pięknego lasu, basen z cudownie zielono-niebieską wodą oraz wspaniała para młoda to przepis na sukces. Było klimatycznie, naturalnie, wesoło – po prostu idealnie…To również wspaniałe miejsce by zorganizować plenerowy ślub w ogrodzie.

Gratulujemy Kochani!!!

 

farmona farmonafarmona makijaż slubny makijaż slubny fryzura panny młodej przygotowania do slubu ślub w ogrodziie pan młody dodatki slubne obrączki slubne pan młody przygotowania młodej paryprzygotowania pana młodegoubieranie panny młodej ubieranie panny młodej ubieranie młodych ubieranie pana młodego przygotwania młodej pary ubieranie młodych zdjęcia ślubne kraków ubieranie pana młodego przygotowania ślubne reportaż ślubny reportaż ślubny portret panny młodej reportaż slubny detal ślubnyreportaż ślubny kraków fotograf ślubny kraków reportaż ślubnypanna młoda dekoracje ślubne farmona dodatki ślubne wejśćie młodej pary reportaż slubny ślub w ogrodzie dodatki ślubne ślub w ogrodzie ślub w ogrodzie reportaż ślubny kraków przysięga ślubna przysięga ślubna ślub w ogrodzie przysięga ślubna przysięga ślubna ślub w farmonie zdjęcia ślubne kraków ślub w ogrodzie ślub w ogrodzie dodatek slubny reportaż ślubny kraków reportaż slubny kraków detal ślubny reportaż slubny małopolska ślub w farmonie wyjście młodych dodatki ślubne życzenia ślubne reportaż slubny małopolskazdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne małopolska reportaż slubny kraków rzucanie kieliszków dodatki ślubne fotograf ślubny kraków fotograf ślubny kraków dekoracje ślubne reportaż slubny fotograf ślubny małopolska pierwszy pocałunek wesele kraków fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małopolska dobra fotografia ślub kraków ślub kraków szczegół farmona wesele farmona wesele farmona wesele farmona wesele dekoracje ślubne farmona ślub farmona ślub reportaż ślubny farmona wesele fotograf ślubny małopolska zdjęcia ślubne fotograf ślubny kraków matka i córka plenerowy ślub w ogrodzie matka i córkaślub w farmoniewesele kraków zabawa weselna wesele kraków wesele kraków pocałunek młodych zdjęcia ślubne małopolska wesele farmona fotograf ślubny kraków zdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne krakówreportaż slubny małopolska fotograf ślubny kraków fotograf ślubny fotograf ślubny małopolska reportaż ślubny zdjęcia ślubne najlepszy fotograf ślubny fotograf ślubny małopolska zdjecia ślubne kraków wesele zdjęcia slubne tort ślubny tort ślubny tort weselny tort weselny taniec ze świecami taniec ze świecami taniec ze świecami taniec ze świecami willa tadeusz willa tadeusz sesja ślubna w willi Tadeusz plener ślubny w willi Tadeusz sesja ślubna w Willi Tadeusz Willa Tadeusz sesja ślubna w Willi Tadeusz sesja ślubna w willi Tadeusz Willa Tadeusz plener ślubny w willi Tadeusz sesja ślubna w Willi Tadeusz Willa Tadeusz plener ślubny w Willi Tadeusz Willa Tadeuszsesja ślubna w Willi Tadeusz plener ślubny w willi Tadeusz sesja ślubna w Willi Tadeusz Willa Tadeusz plenr ślubnyw willi Tadeusz sesja ślubna w willi Taadeusz willa Tadeusz

Magda i Kamil – plenerowy ślub w ogrodzie | Hotel Farmona

Jak zaplanować plenerowe wesele w Krakowie? Zapytajcie Zuzy i Wojtka. Kraków, włoskie jedzenie i wspaniali ludzie to przepis na sukces.

Lubiących bardziej sielskie i naturalne klimaty zapraszamy do obejrzenia wesela w stodole oraz wpisu ślub na Mazurach. Zobaczcie jak wspaniale i rodzinnie może być na Waszym ślubie.

Comments

Zbieram szczękę z podłogi, taki reportaż!

Bardzo mi się podoba to główne zdjęcie:)

Cudnie się to ogląda! Czuję jakbym tam był!

Jak zwykle u Was fajna historia którą się z zaciekawieniem śledzi

Bardzo fajnie opowiedziana historia !

Jesteście niesamowici! Jestem pod ogromnym wrażeniem jak pięknie idziecie do przodu. Rewelacyjnie łapiecie emocje!

lekko i zwiewnie. Dobry materiał pełny emocji i już wcześniej wspomnianych gestów.

Podoba mi się praca lamp na parkiecie <3

Uwielbiam historie pokazane w taki sposób, naturalne, prawdziwe:) jest wszystko to co powinno być w mocnym materiale, przede wszystkim ludzie i emocje:)

Rewelacyjny materiał. Światło , Gesty , Emocje , to jest to !!

Bardzo przyjemny i soczysty reportaż. Gratuluje 🙂

Tryptyk z czerwienią wewnątrz zatrzymał mnie na dłużej 🙂
przyjemnieee 🙂

Bardzo fajne repo! Gratulacje 🙂

Uwielbiam! Aż mózg paruje, tyle w tym energii. Bardzo lubię Wasz styl!

Fotografowanie takich ślubów to czysta przyjemność 🙂 Plus za dyptyki i tryptyki, nadają lekkości historii.

Pieknie jak zawsze! Świetna para, reportaż i sesja sa magiczne. Bardzo podoba mi się to, jak sie ciagle rozwijacie 🙂

Pieknie jak zawsze! Świetna para, reportaż i sesja sa magiczne. Bardzo podoba mi się to, jak sie ciagle rozwijacie 🙂

Simply stunning ! Amazing work. Well done.

ale lubię tu wracać! niesamowicie lekko patrzy się na Wasze materiały. wszystko pięknie hermonijnie gra <3

Znakomity reportaż, wypełniony po brzegi pięknymi emocjami. Macie wyjątkowe oko!

Cudnie opowiedziana historia, pełna uczuć, pięknych emocji, zwiewnych detali. Toż to storytelling najwyższych lotów – światowy poziom.

Add Your Comment

WYJDŹ