Sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja narzeczeńska w Krakowie… Jak ugryźć ten temat, żeby nie było banalnie i nudno? Na szczęście z pomocą przyszli nam Kasia i Marcin, którzy mieli już konkretną wizję tego dnia. Ma być śnieżnie, wesoło i na łonie natury. Hmmmm to może się udać :). Byle tylko pogoda nam dopisała… niestety nie było cudownego słoneczka, które grzało by nas w ten mroźny dzień ale i tak było fantastycznie.

Takie sesje, na których nie ma naszego ulubionego światła, z którym można zagrać w chowanego, które maluje wszystko dookoła ciepłymi barwami, nigdy nie są proste. Takie sesje pomagają nabrać świeżości i skoncentrować swoją uwagę na ludziach.  Bo przecież o nich opowiadają historię fotografie, które tworzymy.

Zimowa sesja plenerowa

Z Kasią i Marcinem wybraliśmy się na spacer w okolice Lasku Wolskiego, który jest ich ulubionym miejscem. Pomysł był jeden ma być zabawnie, zimowo i totalnie na luzie. I było super. Dużo radości ale także i ruchu dostarczył nam psiak a właściwie psisko, które ze sobą zabrali. Gdyby nie jego gabryty można by było pomyśleć, że to szczeniak. Biegał, skakał i bawił się w najlepsze.  A my zamiast robić zdjęcia biegaliśmy za nim. Na szczęście w końcu udało nam się ujarzmić psiaka i mogliśmy skupić się na naszych głównych bohaterach tego dnia :). Nie musieliśmy im nic mówić, nie potrzebowali żadnych wskazówek, my robiliśmy zdjęcia a oni po prostu byli, wtuleni w siebie, przepełnieni uczuciem. W powietrzu unosiła się miłość a dookoła padał śnieg…

To był cudowny początek pięknego dnia. A dzięki młodym i ich psiakowi sesja wyszła wspaniale. I jak to mówią za wielką wodą… „like a walk in a park”

A my po raz kolejny przekonaliśmy się, że nie trzeba daleko podróżować, żeby odkryć coś ciekawego. Najpiękniej czasami jest tuż za rogiem…

Serdecznie zapraszamy Was do oglądnięcia. Sesja narzeczeńska w Krakowie. Zima. Kopiec. Oni. Miłego! <3

Jeżeli nadal chcielibyście pozostać w zimowym klimacie, gorąco zapraszamy do obejrzenia naszego reportażuy:  industrialne wesele na Śląsku oraz wesele w górach.  Zobaczcie jak niesamowity może być ślub w zimowej scenerii.

 

sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńska w Krakowiesesja narzeczeńska w Krakowiesesja narzeczeńska w Krakowie sesja narzeczeńska w zimiesesja randkowa Krakow sesja randkowa Krakowsesja randkowa Krakow sesja randkowa Krakow sesja randkowa Krakow sesja randkowa Krakowsesja narzeczeńska w zimie sesja narzeczeńska w zimiesesja narzeczeńska w zimie sesja narzeczeńska w zimie sesja narzeczeńska w zimiesesja narzeczeńska w zimie sesja narzeczeńska w zimie sesja narzeczeńska w zimieKraków sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńskaKraków sesja narzeczeńska Kraków sesja narzeczeńskazimowa sesja narzeczeńska zimowa sesja narzeczeńska zimowa sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska zimą

Sesja narzeczeńska w Krakowie

 

Spragnieni romantyzmu? Wpadajcie do Dominika Imielskiego. Ten to dopiero umie w intymne romantyczne klimaty! Taka sesja przy ognisku na przykład. Enjoy!

Comments

Świetna sesja!:) Wesoła i energetyczna. Dużo cudnych kadrów!

Świetna sesja, lekka, „nieprzepozowana ;-)”, prawdziwa i radosna !! Gratulacje 🙂

Super sesja, naturalnie to lubię! Brawo! Uwielbiam.

Piękne zdjęcia! Jestem zachwycona:)

Bardzo miło się oglądało 🙂

Pieknie! Ciepla, pelna milosci, zabawy i sniegu sesja!

Piękna różnorodność kadrów i tyle emocji! Uwielbiam Wasze ciasne klatki! Uśmiechałam się bardzo przy oglądaniu <3

Piękna ciepła i nastrojowa sesja. Chciałbym kiedyś taką sobie zafundować 🙂

Add Your Comment

WYJDŹ