Ślub plenerowy na podhalu

Jak sprawić, aby Twój slub był jeszcze bardziej wyjątkowy i oryginalny? Odpowiedź jest prosta: zrobić go w plenerze. Dlatego tak bardzo lubimy śluby plenerowe! A jeżeli jest to ślub plenerowy na podhalu to jesteśmy zachwyceni. Wszystkie, w których mamy przyjemność uczestniczyć są naprawdę niesamowite. Atmosfera podczas tych chwil jest jedyna w swoim rodzaju- wszyscy wrzucają na luz i czują się naprawdę blisko natury.

To, że możemy uczestniczyć w Waszych często kameralnych uroczystościach, które zarezerwowane są przecież dla najbliższych, jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Naprawdę czujemy Wasze emocje i razem z Wami przeżywamy te wyjątkowe chwile.

Ślub w górach

Wielki Dzień Doroty i Paula to polsko- angielski plenerowy ślub na Podhalu. Brzmi jak bajka, prawda? I chyba możemy uznać, że tak jest! Ta para szczególnie ukochała sobie nasze- polskie góry.  Dlatego też na miejsce swojego ślubu nie wybrała londyńskiego urzędu, lecz zapierający dech w piersiach górski krajobraz. Ceremonia odbyła się w bardzo klimatycznym No Name Luxury Hotel & SPA znajdującym się w Łapszach Niżnych, gdzie domowa atmosfera łączy się z eleganckimi wnętrzami. Młoda Para i ich bliscy czuli się tam naprawdę jak u siebie.

Rodzinna atmosfera

W takim miejscu i w takich okolicznościach zapomina się o całym świecie. Widzieliśmy to w ich spojrzeniach i w tym, jak bardzo przeżywali ten dzień. Skupili się na tym, by być tam całymi sobą i tylko dla siebie. Gdy nie ma niepotrzebnej nerwówki i wszystko odbywa się tak naturalnie, spokojnie i normalnie, to usta wszystkich same składają się do uśmiechów. Tak jakby wszyscy czuli, że ten dzień miał właśnie tak wyglądać, a Dorota i Paul byli po prostu sobie pisani.

Miło patrzy się na dwoje ludzi, którzy szukali siebie całe życie i w końcu udało im się trafić pod dobry adres. To wzrusza i daje nadzieję, że gdzieś tam na każdego z nas czeka jego druga połowa.

Dziękujemy Dorocie i Paulowi, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym dla Nich dniu. W ciągu tych kilku godzin staliśmy się sobie wszyscy naprawdę bliscy. Gratulujemy i życzymy już samych tak pięknych chwil we dwoje.

Miejsce cereonii: No Name Luxury Hotel & Spa

plenerowy ślub na Podhaluplenerowy ślub na Podhaluplenerowy ślub na Podhaluplenerowy ślub na Podhalu plenerowy ślub na Podhalu plenerowy ślub na Podhalu plenerowy ślub na Podhalu plenerowy ślub na Podhalu plenerowy ślub na Podhaluplenerowy ślub na Podhalu plenerowy ślub na Podhalu fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Krakówfotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Krakówfotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Krakówfotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Krakówfotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Kraków fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolskafotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska fotograf ślubny Małopolska ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach ślub plenerowy w górach No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa No Name Luxury Hotel Spa ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach ślub w górach zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne artystyczne zdjęcia ślubne wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górach wesele w górachwesele w górach

 

 

O tym, że góry latem są piękne wiedzą wszyscy. Magii, naszym zdaniem, nabierają one zimą kiedy szczyty oprószone śniegiem wygladają jak pierniki posypane cukrem pudrem. Ciekawych jak wspaniale może wyglądać weselew górach zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu ze ślubu Agi i Tomka. Zobaczcie jak wspaniale można zorganizować ślub zimową porą.

Kilty, moc uśmiechu, zabawa do białego rana i całe morze miłości to idealny przepis na sukces. Bez udawania, bez reżyserowania, czysty reportaż ślubny w Hotelu Kossak. Tak jak lubimy.

 

 

Comments

[…] Szukających inspiracji zapraszamy do obejrzenia angielsko-polskiego plenerowego ślubu na podhalu. […]

I’ve never seen a photographer work as hard as Adam did for these, he was all over the place and at the same time never in the way, and what fantastic results!

Dawno nie widziałem tak dobrego materiału. Lawina momentów , pod którą z przyjemnością zostałem przygnieciony 🙂

Wlasnie o takie zdjecia nam chodzilo.Strasznie sie ciesze ze i Tobie sie one podobaja. Adam jest cudowny w tym co robi.

Caluje xx

Add Your Comment

WYJDŹ