Wesele na polu golfowym w Paczółtowicach

Jednym z najpiękniejszych miejsc znajdujących się w okolicy Krakowa, w którym mieliśmy już przyjemność realizować zdjęcia ze ślubu i wesela, są bez wątpienia Paczółtowice. Sielskie widoki i bliskość natury wprowadzają nas w klimat wyjątkowego dnia ślubu Ewy i Piotrka.  Zdecydowali się oni na wybór wesela na polu golfowym. Jeśli zastanawiacie się, czy to dobry pomysł, to koniecznie zobaczcie, jak wyjątkowo może wyglądać przyjęcie ślubne.  Z dala od miejskiego gwaru młodzi mówią sobie sakramentalne 'TAK” i wspólnie z bliskimi świętują swoją decyzję.

Ewa i Piotrek to para, która lubi mocne wrażenia i wysoki poziom adrenaliny. Oboje są zapalonymi downhill’owcami, których połączyła miłość do rowerów. Swój czas dzielą pomiędzy obowiązki i przyjemności, takie jak wspólne wojaże, czy wakacje na łódkach. Jedno jest pewne: nie mają czasu na nudę! Gdy dwoje osób z tak ciekawą osobowością postanawia się pobrać, to wiadomo, że ich ślub i wesele będzie wyjątkowe pod każdym względem.

Najpiękniejszy pierwszy taniec

Związek Ewy I Piotrka został zawarty w niesamowicie klimatycznym, zabytkowym XIV- wiecznym drewnianym kościółku, położonym w bardzo bliskiej odległości od miejsca przyjęcia. Magia tego miejsca udzieliła się wszystkim zaproszonym gościom. Pomimo deszczu wszystko udało się perfekcyjnie zorganizować. Ponoć jest on zwiastunem pomyślności na nowej drodze życia, więc nikomu nie popsuł on szampańskiego w tym dniu nastroju. Samo wesele na polu golfowym okazało się strzałem w 10, a układ taneczny w ich wykonaniu wzbudził olbrzymi aplauz publiczności. Zabawa trwała do białego rana, a nowa Młoda Para z pewnością na zawsze zapamięta ten cudowny, czerwcowy dzień.

Pole golfowe a miejsce na ślub

W obecnym czasie pojawiła się moda, aby ten pięknym dzień zorganizować w niestandardowym miejscu. Wesele w stodole, ogrodzie, patio hotelowym czy wesele na polu golfowym stały się się już na pożądku dziennym. Młodzi chcą, aby ten dzień był wyjątkowy zarówno pod względem wystroju, muzyki jak i towarzystwa. Dokładają wszelkich starań aby wszystko było idealne, oryginalne i oddające ich charakter osobowości. Dzięki temu każdy z gości może poczuć się jak ktoś zupełnie wyjątkowy.

 

mustangpaczoltowicerowerbuty ślubne portret panny młodejzdjęcia ślubne kraków zdjęcia ślubne Małopolska przygotowania pana młodegododatki ślubneprzygotowania pana młodegoprzygotowania pani młodejfotograf ślubny kraków portret panny młodejprzygotowania panny młodej ubieranie pana młodego makijaż ślubny przygotowania panny młodej ubieranie pana młodego przygotowaniamakijaż slubny przygotowania pana młodegoubieranie panny młodej portret pana młodegoportret panny młodej zdjęcia ślubne samochód do slubuauto do ślubu pan młody panna młoda panna młoda panna młoda pierwszy pocałunekdetal slubnyPaczółtowicepanna młodapaczółtowice buty ślubnezdjęcia ślubnezdjęcia slubne wejscie panny młodej first look detal ślubny Paczółtowice welonzdjęcia ślubne emocje przysięga ślubna przysięga ślubna bwdetal ślubny zaślubiny drewniany kościół zaślubiny modlitwaobrączki slubne kościół Paczółtowicekościół Paczółtowice szczegół ślubnypara młoda zdjecia slubnewyjście z kościoła deszcz parasol deszcz parasol samochód do ślubu panna młodadodatki ślubnedekoracje ślubnesala ślubnadekoracje ślubneżyczenia ślubneślub na polu golfowym fotograf ślubnywesele na polu golfowymwesele na polu golfowympan młodywelon Paczółtowice Paczółtowiece ślub na polu golfowym ślub na polu golfowym pierwszy taniec pierwszy taniec Krakow Valley Golf Krakow Valley Golf Krakow Valley Golf wesele na polu golfowymKrakow Valley GolfKrakow Valley Golf tort weselny paczółtowiceślub na polu golfowym ślub na polu golfowym ślub na polu golfowym Krakow Valley Golf paczółtowice Krakow Valley Golfpaczółtowice pole golfowe wesele na polu golfowymślub w paczółtowicachwesele na polu golfowym fotograf ślubny krakówwesele w paczółtowicach ślub na polu golfowymwesele w paczółtowicach wesele na polu golfowym fotograf ślubny małopolska fotograf ślubny małoplska fotograf ślubny kraków zdjęcia ślubne kraków fotograf ślubny krakówzdjęcia ślubne krakówwezele na polu golfowymzdjęcia ślubne kraków Krakow Valley Golffotograf na ślub kraków wesele zabawa weselna na polu golfowym oczepinyoczepinyoczepiny taniec Krakow Valley Golf

Wesele na polu golfowym w Paczółtowicach

 

Serdecznie zapraszamy do pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza a czujących niedosyt zachęcamy do oglądnięcia wpisu z Krakowa -> reportaż ślubny Hotel Kossak <- a jeśli chcecie zobaczyć jakieś mocne, reporterskie wpisy to zapraszam do naszego znajomego na stronę na rustykalne wesele | ślub w Polna Zdrój. Absolutny sztos! 

Comments

Jak tu pięknie ! Rewelacyjne ujęcia 🙂 Gratuluje wprawnego oka!

świetny reportaż, mustang wymiata

zakochalam sie w tych zdjeciach !

Kapitalny materiał. Brawo!

„Panie” niszczysz system! Genialne! Kolejna inspiracja :)!

Bardzo ciekawy dynamiczny reportaż + dobra obróbka kolorystyczna

Czapki z głów. Fantastyczny reportaż.

Świetnie zobaczona i ułożona opowieść, oglądam kolejny raz i ciągle widzę coś nowego – piękne detale i dynamiczne party. Uszanowanie 🙂

Świetny materiał, pięknie opowiedziana historia. Fantastyczne kadry, dobrze wyłapane momenty. Brawo!<3

Fantastyczne prace! Detale majstarszyk… Moim sercem zawładnął mustang i dwa czarno białe portrety młodej:) będę zaglądać tu częściej ?

Trzyma poziom lepiej niż Stanley 😉 Uszanowanie.

Perfekcyjnie opowiedziana historia. Pełen nieoczywistych kadrów kościół, cudna gra detalem. Dorota, Adam – lądujecie w moim polskim Topie wszech czasów.

swietny material, fajne momenty, dobra robota!

Add Your Comment

WYJDŹ