Wesele w Pałacu Sulisław I Reportaż ślubny Wrocław

„Wesele w Pałacu Sulisław” i pewnie większość z Was już zachodzi w głowę, gdzież ich tam wywiało tym razem.  Wspaniałe w naszej pracy jest to, że możemy podróżować, poznawać nowych ludzi i robić to, co kochamy czyli fotografować, jednocześnie. Gościliśmy już na Mazurach, w górach jak i w centralnej Polsce. Mieliśmy wiele wesel w różnym stylu. Były stodoły, były góralskie karczmy, eleganckie sale bankietowe i hotelowe. W pałacach bywamy rzadko ale czujemy się tam świetnie. A Pałac Sulisław jest zdecydowanie jednym z tych bardziej wyjątkowych, w których mieliśmy okazję fotografować. Ale od początku…

Fotograf ślubny Wrocław? – nie do końca…

Nie dostaliśmy od Ani i Mirka standardowego zapytania na maila. Nie szukali nas w googlach po haśle: Fotograf na ślub Wrocław. Ta historia zaczyna się w pewną ciepłą lipcową sobotę. Z Anią i z Mirkiem spotykamy się na weselu ich przyjaciół w stodole pod Krakowem – Folwark Wiązy jest już Wam pewnie znany z naszych blogowych wpisów. Nie udaje się nawet chwilę porozmawiać ale robimy coś co sprawia, że  2 lata pózniej mamy zaszczyt fotografować ich własny ślub. Robimy im jedno zdjęcie, które ląduje u nich w dużym wydruku na ścianie.

Mija rok i kilka miesięcy. Ania dzwoni do nas i pyta o dostępność ale niestety ten termin już u nas zaklepany przez kogoś innego. Trochę żal, zwłaszcza wiedziąc, jak ważne zdjęcie dla nich zrobiliśmy i to zupełnie przypadkiem. Mija dzień i telefon dzwoni znów – termin się zwalnia, para odwołała swój ślub. Kurczę… Przypadek? Nie sądze…

Reszta jest już historią, jak to mówią. Zaufanie jakim nas obdarzono to coś co powinno być szerokopojętym standardem w branży ślubnej w relacji „klient – zlecieniobiorca”. Było wyśmienicie pod każdym względem.

Wesele w Pałacu Sulisław

Pałac Sulisław, bo to o nim mowa, umiejscowiony jest w samym centrum Dolnego Ślaska. Otacza go ogromny ogród, po którym z przyjemnością można sie przechadzać w ciepłe, nie tylko letnie, wieczory. Wnętrze pałacu urządzone jest bardzo przytulnie i  gustownie. Oprócz oryginalnych mebli z epoki znajduję sie tu wiele ciekawych przedmiotów, które sprytnie projektant Jerzy Bar wkomponował we wnętrza pałacu.

Jest tu żyrandol pochodzacy z włoskiego apartamentu Sophii Loren, rozkladany stół ze szkockiego zamku Micka Jaggera czy wiszący w holu szkic Jana Matejki. Niewatpliwą ozdoba tego miejsca jest trzystuletni, wykonany dla króla Szwecji, ciagle grajacy polifon oraz kolekcja porcelany z pobliskich Tułowic z II połowy XIX w.  Wszystkie te przedmioty idealnie wpisuja sie we wnętrza pałacu nadając mu niepowtarzalny styl i klimat.

Ciekawostka jest, iż na terenie pałacu znajduję sie centrum Medycyny Ajurwedyjskiej i Jogi a atutem, duża baza noclegowa w postaci 2 budynków hotelowych umiejscowionych dla przyjezdnych gości oraz spa, w którym każdy może zrelaksować sie i po prostu odpocząć.

Fajna historia

Z przyjemnością prezentujemy Wam prawie 100 klatek z tego dnia. Chwilę nam zabrało, żeby złożyć to w całość ale teraz obiecujemy regularność w publikacjach. Kolejna ciekawa już się materializuje więc cierpliwości. A tak w ogóle to Anię i Mirka już pewnie dobrze znacie bo już nieraz brylowali u nas na FB. Więc zapraszamy. Żadnych ustawek. Dużo reporterskiego mięsa. Enjoy!

PS. Dla zainteresowanych technikaliami: Całość wykonana duetem Canon 5d i Fuji Xpro-2 w dodatkowej asyście (premierowo tego dnia w naszych rękach) Sony a7 z podpiętym Noktonem 35mm 1.4 Classic.

PPS. Jeśli Wam się spodoba to zostawcie po sobie jakiś ślad. Będzie nam bardzo miło.

Wesele w Pałacu Sulisławwesele Pałac SulisławSulisław WeseleWesele w Pałacu SulisławSulisław weseleSulisław Wesele Sulisław Wesele wesele Pałac SulisławWesele w Pałacu SulisławWesele w Pałacu SulisławWesele w Pałacu SulisławWesele w Pałacu SulisławWesele w Pałacu SulisławWesele w Pałacu SulisławSulisław Wesele Wesele w Pałacu SulisławWesele na Dolnym ŚląskuSulisław WeseleSulisław WeseleWesele na Dolnym Śląsku Wesele na Dolnym ŚląskuWesele na Dolnym ŚląskuWesele na Dolnym ŚląskuWesele na Dolnym Śląsku Wesele na Dolnym Śląsku Wesele na Dolnym Śląsku Wesele na Dolnym Śląsku Wesele na Dolnym ŚląskuReportaż Ślubny WrocławWesele na Dolnym ŚląskuInspiracje na ślubZdjęcia ślubne WrocławFotograf na ślub WrocławInspiracje na ślubInspiracje na ślubZdjęcia ślubne WrocławInspiracje na ślubInspiracje na ślubFotograf na ślub Wrocław Inspiracje na ślubInspiracje na ślub Fotograf na ślub WrocławInspiracje na ślubFotograf ślubny WrocławFotograf na ślub Wrocław Fotograf ślubny Wrocław Fotograf ślubny WrocławZdjęcia ślubne WrocławWesele pod WrocławiemZdjęcia ślubne WrocławZdjęcia ślubne Wrocławwesele pałac SulisławZdjęcia ślubne WrocławFotograf ślubny Wrocław Fotograf ślubny WrocławPałac Sulisław Wesele Fotograf ślubny Wrocław Fotograf ślubny Wrocław Fotograf ślubny Wrocław Pałac Sulisław Weselefotograf na ślub Wrocław Pałac Sulisław WeselePałac Sulisław Wesele Reportaż Ślubny WrocławPałac Sulisław Wesele Pałac Sulisław Wesele Pałac Sulisław WeseleFotograf na ślub Wrocław Pałac Sulisław Pałac Sulisław Pałac SulisławPałac Sulisław Pałac Sulisław Pałac Sulisław Pałac SulisławPałac SulisławPałac Sulisław Pałac SulisławZdjęcia ślubne Wrocławfotograf na ślub Wrocław Zdjęcia ślubne Wrocław Zdjęcia ślubne Wrocław Zdjęcia ślubne Wrocław Zdjęcia ślubne Wrocław Zdjęcia ślubne Wrocławzdjęcia ślubne WrocławZdjęcia ślubne Wrocław Reportaż Ślubny WrocławReportaż Ślubny WrocławReportaż Ślubny WrocławZdjęcia ślubne Wrocław Reportaż Ślubny Wrocław Reportaż Ślubny Wrocław Reportaż Ślubny Wrocław Reportaż Ślubny WrocławFotograf na ślub Wrocław Reportaż Ślubny Wrocław Reportaż Ślubny Wrocław Reportaż Ślubny WrocławFotograf na ślub Wrocław Reportaż Ślubny WrocławReportaż Ślubny Wrocław Reportaż Ślubny WrocławZdjęcia ślubne WrocławWesele w pałacu Sulisław

Wesele w Pałacu Sulisław | Reportaż Ślubny Wrocław

Jeśli dalej nie macie dość to wracajcie do naszej zakładki BLOG i tam na pewno znajdziecie coś jeszcze dla siebie. Zawsze staramy się Wam podesłać też coś fajnego z konkurencji więc łapcie plenerowe klatki Piotrka z IntoTheWed z jego międzynarodowych wojaży. Sesja ślubna w Szkocji? Ja mówię „Bardzo proszę….” Peace!

 

Comments

Jest energia!!! A ostatni kadr chwycił mnie za serduszko <3

Albo grubo albo wcale… a tu zawsze grubo <3

Wszystko jak zwykle u Państwa na najwyższym poziomie. Jest niepokornie, niebanalnie i nie do opowiedzenia słowem. Zróbcie ze mnie lidera wśród fanów – please 🙂

Dawno nie widziałem tak dobrego repo. Gratulacje, świetny materiał!

Cóż – światowy poziom fotografii ślubnej. Wielkie, wielkie chapeau bas!

Add Your Comment

WYJDŹ