Kraina Smaku Zakopane | Reportaż ślubny Podhale

Nawiązujemy czasem takie przyjaźnie… takie na lata. I spotykamy czasami na swojej drodze ludzi, z którymi nawet po długiej rozłące, potrzeba chwili by wskoczyć na stare tory. Jak pisać o dwójce tak świetnych ludzi i nie uciekać się do patosu? Nie wiem. Serio. Ale oni naprawdę są zajebiści!

Kraina Smaku Zakopane Grzegorza Lelka

Dla przyzwoitości zacznę od kilku słów o Krainie Smaku Grzegorza Lelka w Zakopanem. Nie będę się rozpisywał o kulinarnych doznaniach, bo o tym napisano już chyba wszędzie. Ściana w holu pełna zdjęć i rekomendacji gwiazd ze świata muzyki i kultury robi wrażenie i stanowi świetną rekomendację. Autorska kuchnia p.Grzegorza, choć mocno zakorzeniona w góralskiej tradycji, sprawnie wymyka się standardom i nie boi się eksperymentów. Najlepsze weselne menu jakiego mieliśmy okazję próbować w tym roku. 20 x Kraina Smaku Zakopane w sezonie i można śmiało planować transfer ubraniowy o rozmiar w górę.

Świetne jedzenie to oczywiście nie wszystko co ma do zaoferowania Kraina Smaku. Zaskoczeniem jest piękny ogród schowany na tyłach potężnego budynku. Kameralny ale i nowatorski. Wiszące na linach parasole wywołują uśmiech i intrygują. Po lewej widok na Tatry i rzeźba w postaci gigantycznych rozmiarów spinacza. Dobrze tu być. Leżaki przygotowane dla tych co bardziej zmęczonych dusz i solidny kawał równo skoszonej trawy dla tych, którym już wszystko jedno… Wszędzie delikatne, miłe dla oka i nienachalne rustykalne dekoracje. Zielono mi tu! Taka jest właśnie Kraina Smaku Zakopane.

2-ka wariatów i duży Fiat

To co nas urzeka to naturalność. Porzucenie konwenansów. Niczym nie skrępowana radość. Luz i wiatr we włosach. Rzadko widzimy Młodych, którzy sprawiają wrażenie bardziej wyluzowanych niż ich straż przyboczna w postaci drużb i drużek. Pięknie tak! Tych dwoje, choć mieliśmy okazję poznać historię początków ich związku 😉 to razem wulkan ogromnie pozytywnej energii. Yin i Yang. Ogień i woda. I naprawdę cieżko mi teraz wyobrazić sobie ludzi lepiej ze sobą zgranych i to na tym samym zakręconym poziomie. Mają pecha, bo na pewno im łatwo nie odpuścimy i z nadchodzącą wiosną na pewno zrobimy im nalot na salony. Skończy się pewnie na golonce przepijanej czymś mocniejszym dla kurażu. Nie możemy się już doczekać…

Ślub na PodhaluŚlub na Podhalu Ślub na podhalu Ślub na PodhaluŚlub na PodhaluŚlub na Podhalu Ślub na Podhaluślub na PodhaluŚlub na podhaluWesele w krainie smakuŚlub na PodhaluZdjęcia Ślubne PodhaleZdjęcia Ślubne Podhale Zdjęcia Ślubne PodhaleDuży fiat na wesele Zdjęcia Ślubne PodhaleZdjęcia Ślubne Podhale Zdjęcia ślubne PodhaleWesele na podhalu reportaż ślubny PodhaleZdjęcia Ślubne Podhalereportaż ślubny Podhalepodhalańskie wesele Reportaż Ślubny PodhaleReportaż ślubny Podhale Reportaż ślubny Podhale reportaż ślubny Podhalefotografia ślubna Podhale fotografia ślubna Podhale fotografia ślubna Podhale fotografia ślubna Podhale fotografia ślubna Podhale fotografia ślubna Podhalefotografia ślubna Podhalefotografia ślubna Podhalefotografia ślubna Podhale fotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny ZakopaneWesele w krainie smakuWesele w krainie smakufotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopanefotograf ślubny Zakopane fotograf ślubny Zakopane Kraina Smaku Zakopane Kraina Smaku Zakopanewesele w górach Kraina Smaku ZakopaneKraina Smaku ZakopaneKraina Smaku ZakopaneKraina Smaku Zakopane Kraina Smaku Zakopanepodhalańskie weseleKraina Smaku Kraina Smaku ZakopaneKraina SmakuWesele w krainie smaku Kraina SmakuKraina Smaku Kraina SmakuKraina Smakukraina smaku podhale Wesele w krainie smakukraina smaku podhale kraina smaku podhalekraina smaku podhale kraina smaku podhale kraina smaku podhale kraina smaku podhaleKraina Smaku w Zakopanem wesele na Podhalu kraina smaku wesele kraina smaku wesele kraina smaku wesele kraina smaku wesele kraina smaku weseleZakopane Weselekraina smaku wesele kraina smaku weselekraina smaku weselepodhalańskie weselepodhalańskie wesele Zakopane Wesele Zakopane Wesele Zakopane Weselepodhalańskie wesele Zakopane WeseleSesja Ślubna Kasprowy Sesja ślubna KasprowyZakopane Wesele Sesja ślubna Kasprowy Sesja Ślubna Kasprowy Sesja Ślubna Kasprowysesja ślubna w Tatrachplener ślubny kasprowysesja ślubna w TatrachZdjęcia ślubne KasprowyPlener ślubny KasprowyZdjęcia ślubne Kasprowy

Kraina Smaku Zakopane | Reportaż ślubny Podhale

Sesja ślubna na Kasprowym Wierchu

Dobra inspiracja na plener ślubny? Skoro „Jak kraść to miliony”, to może jeśli w głowie nam góry, warto tarabanić się aż na sam Kasprowy Wierch? No właśnie, warto?

Przyznam się bez bicia, że tak wysokie góry to dla mnie tereny dziewicze jeśli chodzi o pracę z parą. Przepiękne widoki łatwo przejmują inicjatywę i kuszą perspektywą pięknego efektu finalnego, w którym to góry grają pierwsze skrzypce. My poszliśmy trochę pod prąd. Bo to co nas fascynuje to ludzie i to co między nimi. Majestatyczny widok z Kasprowego Wierchu dodał tutaj oddechu i stworzył przepiękne możliwości na konceptualne podejście do tematu.

Reportaż Ślubny Podhale

Fajnie, że po wielkim boomie na wesela z ogromną pompą przyszedł czas kiedy w modzie jest stawianie na tradycję. Te śluby na Podhalu zwłaszcza, garściami czerpią z rustykalnych korzeni. Dodaje to niewątpliwie prawdziwości całemu wydarzeniu a my bardzo lubimy i szanujemy kiedy ludzie, których mamy okazję fotografować nie odżegnują się od swojej historii i pochodzenia. Fajnie też widzieć, że da się zorganizować zorganizować wesele na Podhalu gdzie mimo liczebności gości weselnych, którzy sami w sobie nadają rozmach przedsięwzięciu, można zrobić to po swojemu, na luzie i totalnie bez stresu. Tak jak w Kraina Smaku Zakopane właśnie!

Jeśli spodobała Wam się ta historia to oglądnijcie też wesele w stodole Idy i Wiktora, które mieliśmy przyjemność również fotografować w tym roku albo dla odmiany coś z krakowskim sznytem czyli wesele po staropolsku naszego autorstwa naszego przyjaciela Piotrka z Into The Wed.

Comments

Fotograf do tańca i do różańca, wszechstronny. Takie pierwsze skojarzenie mam po tym reportażu i sesji. To nie lada umiejętność, żeby z jednej strony być dobrym reportażystą a jednocześnie zrobię piękną sesję. To co tu obejrzałem to nie przelewki! Fiu, fiuuuu! Cud, miód i orzeszki! Gratuluję i dziękuję! 🙂

Magicznie, emocjonalnie, zawadiacko! Najlepiej!

Sporo zacnych klatek! Gęste reporterskie mięsko! Brawo!

W piękny sposób obrazujecie rzeczywistość. Świetny reportaż : )

Jak to zwykle u Gzyli – jest niepokora pomieszana z zadziornością, niebanalnym patrzeniem, i charakterem. A młodzi – oj piło by się z nimi, oj piło 🙂

WOW ! Przepięknie opowiedziana, niesamowicie dowcipna historia. Mam wrażenie, że idealnie tym materiałem oddaliście osobowość Pary Młodej. Ukłony !

Kadry, sytuacje, momenty jakie lubię najbardziej 🙂

Świetnie się patrzy na te zdjęcia ! W Krainie Smaku byłem kiedyś jako gość, fajnie zobaczyć to miejsce innym okiem 🙂 Bardzo ładny reportaż!

Co za reportaż. Kłaniam się nisko! Genialne kadry, genialne!

Genialne, mocne, reporterskie kadry, pięknie ułożone. Uwielbiam Waszą pracę i zawsze zazdroszczę 🙂

To jest tak szaleńczo dobre 🙂 Zazdroszczę Parom, że mogą być przez Was fotografowane!

Dobry fotoreportaż powstaje gdy fotograf jest w centrum wydarzeń, narażony na pociski z każdej strony, współprzeżywa wydarzenie, dzieli emocje. Zdecydowanie JESTEŚCIE takimi fotografami, wielkie „chapeau bas” ! Ilość schwytanych w tym reportażu momentów i kontekstów spełnia roczną normę statystycznego fotografa. Tylko: jak Wy to robicie?

Od początku do końca wspaniała opowieść! Wspaniałe zdjęcia 🙂

Ohhh jak dobrze Wy to widzicie !!! Madżik

Add Your Comment

WYJDŹ