Zielone Wzgórze Koniusza

Kasia i Marcin i ich cudowny ślub w Zielone wzgórze Koniusza? Here we go ladies and gentelmen! K&M otwierają oficjalnie nasz poczet ślubów, które mieliśmy zaszczyt i przyjemność fotografować w 2018 roku. Będzie dużo wzruszeń. Będą łzy. Latające nisko bukiety i fruwający wysoko pod samym sufitem Młodzi Panowie. Będzie gęsty wieloplan i mocny pojedynczy portret. Będzie intrygująco, wzruszająco i będzie błogo. Będziemy starać się Wam pokazać, że śluby nie muszą być sztampą. I nade wszystko postaramy się dalej pokazywać Wam materiały, w których to ludzie a nie dekoracje „robią” reportaż. Wierzymy bowiem, że tak humanistyczne podejście do fotografowania, w którym to człowiek jest i będzie najważniejszy, jest tym nieprzemijającym.

Sesja narzeczeńska pod Krakowem

Wesele Kasi i Marcina było dla nas jednym z pierwszych w sezonie ślubnym 2018. Udało się jednak nam wcześniej spotkać wcześniej. Efektem była krótka sesja narzeczeńska w Krakowie, której efekty widzicie poniżej. Miał to być przede wszystkim świetny bufor do zapoznania się z obiektywem. Skończyło się zaś  bieganiem po kostki w błocie po polach i gonitwą za fenomenalnym światłem jakie zaszczyciło Kraków w ten kwietniowy zimny poranek. Kasia i Marcin otworzyli się przede mną i już czułem, że ich wesele to będzie na pewno coś mocnego.  Natomiast zdjęcia na pewno znajdą sobie wygodne miejsce w naszym portfolio. Nie myliłem się…

Dobry reportaż ślubny w Krakowie

W rozmowach z naszymi parami często rozmawiamy o ich podejściu do ślubu. Ta spontaniczność, wybuchy radości czy niepohamowane chwile wzruszeń – to najważniejsze sekretne składniki dobrego reportażu. Obok przepięknych ślubnych dekoracji, modnych strojów i smacznego cateringu to właśnie te emocje jednak pozostaną widocznym na zdjęciach świadectwem miłości dwojga ludzi. K&M dostarczyli nam takich uniesień i wzruszeń w nadmiarze.

To jedno z takich wesel, po których wracając do domu, mimowolnie uśmiech nie schodzi z twarzy.  Podczas których chciałoby się rzucić aparatami w kąt, rozpiąć górne guziki w koszuli i zatańczyć na środku parkietu „Stain Alive”. Takich wesel się nie fotografuje. Na takich weselach nie wraca się do stolika kiedy zespół zaprasza „na jednego”. W takie wesela się wchodzi całym sobą i przeżywa go po swojemu, tanecznym krokiem przemykając między zakochanymi parami a rozanielonymi babciami. Reportaż ślubny w Krakowie? Po stokroć tak!

Najlepszy second shooter na wesele

Często fotografujemy w duecie. Czasami też mamy przyjemność walczyć o kadry ramię w ramię z naszymi przyjaciółmi z branży fotograficznej i z takich kolaboracji wychodzi zawsze coś świeżego. W tym reportażu swój ogromny udział miał Piotrek – najlepszy fotograf ślubny Kraków 🙂  , którego chcielibyśmy z tego miejsca szczególnie pozdrowić. Gdyby nie ogromna sympatia i szacunek jakimi darzymy tego jegomościa to pewnie byśmy go już dawno udusili.

Niepodważalnym jednak jest fakt, że gdyby nie jego osoba to nie bylibyśmy fotograficznie w tym miejscu, w którym jesteśmy obecnie. Jeżeli ktoś zatem doszedł do tego miejsca w tym tekście i podoba mu się to co udało nam się wspólnie stworzyć to niech odwiedzi jego stronę i da się zachwycić, bo takich facetów, tak oddanych swojej pracy, jest w tej branży naprawdę niewiele.

Zielone Wzgórze

 

 

sesja narzeczeńska krakówsesja narzeczeńska sesja narzeczeńska krakówsesja narzeczeńska sesja narzeczeńska kraków sesja narzeczeńska o wschodzie slońca przygotowania pana młodegoportret panny młodejreportaż ślubny kraków przygotowania pana młodegoreportaż ślubny kraków reportaż ślubny detal ślubnyprzygotowania pana młodegoreportaż ślubny w krakowie suknia ślubnabielizna ślubnaprzygotowania panny młodejreportaż ślubnyreportaż ślubny w krakowie reportaż ze ślubu w krakowiefirst look reportaż ślubny w krakowiereportaż ślubny reportaż ślubny krakówfotograf ślubny małopolskafotograf ślubny krakówfotograf ślubny małopolska zdjęcia ślubne krakówreportaż ślubny kraków reportaż ze ślubu reportaż ślubny krakówreportaż ślubny katowicereportaż ślubny katowicereportaż ślubny katowicereportaż ślubny katowicereportaż ślubny wrocławreportaż ślubny wrocławreportaż ślubny wrocławreportaż ślubny mazuryreportaż ślubny mazury fotograf ślubny mazuryreportaż ślubny warszawa reportaż ślubny wrocław reportaż ślubny poznań reportaż ślubny poznańreportaż ślubny warszawareportaż ślubny w warszawiereportaż ślubny w warszawiereportaż ślubny w katowicachzdjęcia ślubnereportaż ślubny warszawareportaż ślubny krakównaturalne zdjęcia ślubnezdjęcia ślubne krakównaturalne zdjęcia ślubnenaturalne zdjęcia ślubnefotograf na ślubdobry fotograf ślubny fotograf na ślub dobry fotograf ślubny reportaż ślubny krakówdobry fotograf ślubnyrustykalne wesele w zielonym wzgórzurustykalne wesele w zielonym wzgórzu reportaż ślubny warszawareportaż ślubny warszawareportaż ślubny krakówreportaż ślubny warszawareportaż ślubny reportaż ślubny w krakowiereportaż ślubny w krakowie reportaż ślubny kraków ślub w zielonym wzgórzuzielone wzgorze zielona wesele w zielonym wzgórzuzielone wzgórze zielone wzgorze weselezielone wzgórze wesele w zielonym wzgórzu zielone wzgórze wesele zielone wzgórze ślubślub w zielonym wzgórzu zielone wzgórze weselewesele w zielonym wzgórzu

Zielone Wzgórze Koniusza

Jeżeli polubiliście nasz styl reporterski to koniecznie musicie zobaczyć nasz reportaż ślubny z Hotelu Kossak w Krakowie.

Comments

Sroga petarda !!! Przepłynąłem przez materiał nie mając nawet chwili zawahania, że jest to coś rewelacyjnego. Przepięknie poprowadzony, niesamowita odwaga w kadrowaniu – cholera BRAWO !

O rany! Jak dobrze, że jesteście! Wspaniały materiał, uczta dla oka, reporterskie perełki, subtelne zwolnienia – to lubię i cenię ogromnie!

Co można powiedzieć innego niż MEGA!!! Oglądane na bezdechu 🙂 Gratuluję oka, wyczucia i tego czegoś!

Moje oczy Ci dziękują 🙂

Uwielbiam Wasze spojrzenie na to wszystko <3 mistrzostwo!

świetny materiał, widać 187% zaangażowania fotografów. To zawsze jest mega ważne – iść jeszcze tam, sfotografować jeszcze jeden zajebiaszczy moment. 200% normy, brawo dla Was! Gdybym był panną młodą brałbym Was całych 🙂

Ale to jest Dobre !! Brawo !! Świetne !!

Rewelacyjne zdjęcia klasa! Daliście czadu ❤

Kolaboracja przy tym materiale nie dopuszcza komentowania tegoż wpisu jako pierwsza osoba – ale nie dam rady wytrzymieć. Doznania przy tym reportażu mógłbym porównać do loty szybowcem – jak się nie przelecisz, nie zrozumiesz. Cudny materiał, niepokorny, niebanalny, poruszający i zmuszający do myślenia. POLSKI TOP fotografów ślubnych – to ONI <3

Add Your Comment

WYJDŹ